tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus & Akbank İş Birliği

Pegasus & Akbank iş birliği ile, 30 Mart 2024 tarihine kadar "1031PEGASUS" davet kodunu kullanarak Akbank mobil uygulaması üzerinden Akbank müşterisi olup Akbank kartınla flypgs.com veya Pegasus Mobil Uygulaması’ndan yapacağı ilk 3.500 TL üzeri tutardaki harcamada 1.500 TL’ye varan %25 indirim!

Pegasus & Akbank İş Birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  28 Aralık 2023 / 30 Mart 2024
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

Pegasus İnternet Sitesi (www.flypgs.com) ve Pegasus Mobil Uygulamasına gel; "1031PEGASUS" davet kodunu kullanarak Akbank mobil uygulaması üzerinden Akbank müşterisi olup Akbank kartınla yapacağın ilk 3.500 TL üzeri tutardaki harcamanda 1.500 TL’ye varan ek %25 indirim kazan!

Kampanya Geçerlilik Süresi: Kampanyadan 28 Aralık 2023-30 Mart 2024 tarihleri arasında "1031PEGASUS" davet kodunu kullanarak Akbank Mobil uygulamasını indirip “Akbanklı olmak istiyorum” butonu üzerinden ilerleyerek ilk kez Akbanklı olanlar, 28.12.2023 – 30.04.2024 tarihleri arasında Akbank kartları ile yapacakları ilk 3.500 TL ve üzeri harcamasının %25’ini, toplam en fazla 1.500 TL’sini iade kazanıyor.

Kampanyaya Dahil Olan Harcamalar: Kampanya Pegasus İnternet Sitesi (www.flypgs.com) ve Pegasus Mobil Uygulaması üzerinden yapılan tek seferde ve ilk kez 3.500 TL ve üzeri tutardaki harcamalarda geçerlidir.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: Kampanya sadece Pegasus İnternet Sitesi www.flypgs.com ve Pegasus Mobil Uygulaması üzerinden yapılan harcamalarda geçerlidir.  

Kampanya ile Tanımlanan İndirim Oranı: Kampanya ile Pegasus İnternet Sitesi (www.flypgs.com) ve Pegasus Mobil Uygulaması üzerinden yapılan vergiler dahil 3.500 TL ve üzeri harcamaya en fazla 1.500 TL olacak şekilde %25 indirim kazanma imkânı sağlanacaktır. Kampanya kapsamında tanımlanan indirim tutarı harcamanın gerçekleştiği ayı takip eden ayın ilk 5 (beş) iş günü içerisinde harcamanın gerçekleştirildiği kart hesabına yatırılacaktır.  Kampanya tarihleri arasında kampanya kapsamında en fazla 1.500 TL indirim kazanılabilir ve bu kampanyadan yalnızca bir defa yararlanılabilir.

Kampanyaya Katılım/İndirim Tanımlanması Koşulları Hakkında: İşbu kampanya kapsamında uygulanacak olan indirim, "1031PEGASUS" davet kodunu kullanarak kendisine ilgili indirimden yararlanabileceği bilgisi verilen, Akbank mobil uygulaması üzerinden ilk kez Akbank müşterisi olan ve Akbank kartı ile ödeme yapanlar için geçerlidir.

Kampanya Kuralları:

·       Kampanyadan sadece 28 Aralık 2023- 30 Mart 2024 tarihleri arasında Akbank Mobil uygulaması üzerinden "1031PEGASUS" davet kodunu kullanarak ilk kez Akbank’lı olanlar yararlanabilecektir.

·       Kampanyadan yararlanmak için "1031PEGASUS" davet kodu kullanılarak Akbank Mobil uygulaması indirilmesi ve “Akbanklı olmak istiyorum” butonuna tıklanması ve ilk kez Akbank müşteri olunması gerekmektedir.

·       Akbank mobil uygulaması üzerinden müşteri olma aşamasında kurye aracılığı ile işlemlerini tamamlayacak olan kişiler, 30 Nisan 2024’e kadar Akbank tarafından talep edilen belgelerin bankaya teslim edilmesinden sonra kampanyadan yararlanabilecektir. 30 Nisan 2024 tarihinden sonra belgeleri bankaya ulaşanlar kampanyadan yararlanamayacaktır.

·       Yapılan harcama, yukarıda açıklanan şekilde Akbank müşterisi olunmasını takiben edinilecek Akbank kartı ile yapılmalıdır.

·       Kampanya sadece Akbank kartlarından yapılacak Pegasus harcamaları için geçerlidir.

·       Kampanya kapsamında kazanılacak olan nakit ödül iadesi, müşterinin Akbank kartlarından biriyle yapacağı 3.500 TL ve üzeri Pegasus harcamasının gerçekleştiği ayı takip eden ayın ilk 5 (beş) iş gününde müşterilerin harcamayı gerçekleştirdiği karta iade edilecektir.

·       Müşteriler Akbank kartlarından biriyle, 3.500 TL ve üzerinde gerçekleştireceği ilk harcama için iade kazanacaktır.    

·       Müşteriler 1.500 TL’ye varan iadeyi sadece bir kere alabileceklerdir.

·       Bir müşteri kampanya süresince toplamda maksimum 1.500 TL iade alabilecektir.

•     Kampanya kapsamında Aralık ayında harcama gerçekleştiren müşterilerin iadesi Ocak ayının ilk haftası, Ocak ayında harcama gerçekleştiren müşterilerin iadesi Şubat ayının ilk haftası, Şubat ayında harcama gerçekleştiren müşterilerin iadesi Şubat ayının son haftası müşterinin harcamayı gerçekleştirdiği kartına yapılacaktır.

•     Kampanya kapsamında harcama gerçekleştiren ve nakit ödül iadesine hak kazanan müşteriler daha sonrasında harcamayı iptal ederse nakit ödül iadesi yapılmayacaktır, nakit ödül iadesi yapıldıysa ödenen tutar ilgili hesaptan geri alınacaktır.

·       "1031PEGASUS" davet kodu kullanılarak Akbank mobil uygulaması üzerinden müşteri olma sürecine başlayan kişilerin, kampanyadan yararlanabilmesi için Bireysel Bankacılık Hizmet Sözleşmesini Kampanya Geçerlilik Süresi içerisinde Akbank mobil uygulaması üzerinden veya ilgili Akbank şubesinden onaylaması/tamamlanması zorunludur.

·       Akbank T.A.Ş. tarafından yönetilen Akbank mobil uygulaması üzerinden müşteri olunması ve kampanyanın uygulanması süreçlerine ilişkin meydana gelebilecek hiçbir olay veya aksaklık nedeniyle Pegasus sorumlu tutulamaz.

·       Kampanyadan bir kişi 1 defa yararlanabilir.

·       Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir.   

·       Kampanya kapsamında düzenlenen biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade işlemlerinde ilgili harcamanın indirim yansıtılmamış orijinal ücreti hesaba katılır. Kampanya kapsamında yapılan harcamanın iptal edilmesi halinde uygulanan indirim oranı tutarı iade edilmez. Değişiklik, iptal ve iade işlemleri kapsamında yapılan değişiklikler ile birlikte kampanya koşulları artık sağlanamıyor ise, ilgili indirim tutarı kazanma imkânı da sağlanamaz. Bu işlemler kapsamında yapılan değişiklikler ile birlikte hak kazanılan indirim tutarında değişiklik varsa, hak kazanıldığı orandaki indirim tutarının kazanılmış olması sağlanır. Harcamanın gerçekleştiği ayı takip eden ayın ilk 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili indirim tutarı ilgili kart hesabına yatırılmışsa, değişikliğe uygun olarak indirim tutarının kazanılması sağlanır, hak kazanılan indirim tutarından fazla indirim ekstreye yansıtılmışsa fazla kısmın tahsili sağlanır.

·       Kampanya kapsamında düzenlenen tüm biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

·       Kampanya Pegasus ya da bir üçüncü kişinin sağlayacağı başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilebilir.

·       Kampanya ile ilgili konularda sorularınız için Akbank T.A.Ş. ile iletişime geçebilirsiniz.

Yukarı Yukarı