tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus BolBol ve Enterprise & Alamo İş birliği

Pegasus BolBol üyeleri, Enterprise & Alamo ve Pegasus BolBol işbirliği ile 1500 BolPuan kazanma fırsatı yakalıyor!

Pegasus BolBol ve Enterprise & Alamo İş birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  15 Haziran 2020 / 29 Nisan 2023
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

●       Kampanya 15.06.2020 - 29.04.2023 tarihleri arasında geçerlidir. Kiralamaların bu tarih aralığında gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

●       Kampanya Pegasus BolBol üyelerine özeldir. Sadece Pegasus BolBol üyesi adına yapılan kiralamalarda BolPuan kazanımı gerçekleştirilir.

●       Kampanya https://www.enterprise.com.tr/bolbol / https://www.alamo.com.tr/bolbol adreslerinden ve Enterprise / Alamo direkt satış ofislerinden yapılan kiralamalarda geçerlidir.

●        Kampanyadan faydalanabilmek için, https://www.enterprise.com.tr/bolbol  ya da https://www.alamo.com.tr/bolbol adreslerinden yapacağınız kiralamalarda BolBol üye numaranızı belirtmeniz, Enterprise ve Alamo direk satış ofisinden yapacağınız kiralamalarda BolBol üyesi olduğunuzu ibraz etmeniz ve BolBol hesabınızda tanımlı olan cep telefonu (üyelik numaranız) ile rezervasyon yapmanız gereklidir.

●       Kampanya kapsamında, 1 günlük araç kiralamalarında 500, 2 günlük araç kiralamlarında 625, 3 günlük araç kiralamalarında 1125, 4 gün ve üzeri araç kiralamalarında 1500 BolPuan kazanılacaktır.

●       Kazanılan BolPuanlar kiralama bitiş tarihinden, yani aracınızı teslim ettiğiniz tarihten itibaren 15 iş günü içerisinde Pegasus BolBol hesabınıza yüklenecektir. Bu tarihe kadar yüklenmeyen puanlarınız için bolbol@enterprise.com.tr  ve bolbol@alamo.com.tr adresine mail atıp, kontrol sağlayabilirsiniz.

●       Kazanılan BolPuan’lar üyenin BolBol hesabına eklendiği andan itibaren Pegasus’un tüm seferlerinde ve ek hizmet alımlarında kullanılabilir.

●       Kampanya Tüm Türkiye’deki Enterprise ve Alamo satış ofislerinde geçerlidir.

●       Aynı yerleşim merkezindeki bir şubeden ya da farklı şubelerden birbirini takip eden günlerde bir aracın ya da farklı araçların kiralanması tek bir kiralama olarak değerlendirilir.

●       Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

●       Pegasus, Enterprise ve Alamo kampanya koşullarında her zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

●       Pegasus’un, Enterprise ve Alamo'nun araç kiralama işlemlerine ilişkin olarak Enterprise ve Alamo ile kiralamayı yapan müşteri arasında oluşabilecek herhangi bir uyuşmazlığa ilişkin olarak hiçbir sorumluluğu yoktur. Pegasus’a bu hususta hiçbir talepte bulunulamaz.

Yukarı Yukarı