tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus BolBol & ING İş Birliği

Pegasus BolBollular ING Premium Kart alımlarından bedava bilet kazanıyor!

Pegasus BolBol & ING İş Birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  03 Mart 2020 / 31 Mart 2020
 • UÇUŞ TARİHİ
  03 Mart 2020 / 28 Nisan 2020
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

KAMPANYA KOŞULLARI:

Mücbir sebep nedeniyle 31.03.2020 tarihi itibariyle ilgili kampanyamız iptal edilmiş olup, bu tarihten itibaren kampanyanın geçerliliği sona ermiştir.

3 Mart 2020 - 28 Nisan 2020 tarihleri arasında ilk defa Pegasus BolBol Premium Kart başvurusu yapan müşterilerimiz, en geç 13 Mayıs 2020 tarihine kadar kredi kartlarını teslim alarak Pegasus’tan yurtiçi uçak bileti kazanıyor.

·        Kampanyadan yararlanabilmek için ING Pegasus BolBol Premium kredi kartına ilk defa başvurulması, başvurunun onaylanması ve kredi kartının müşteri tarafından en geç 13 Mayıs 2020 tarihine kadar teslim alınması gerekmektedir.

·        Kredi kartını teslim alan müşteriler, bedava bilet şifrelerini ING Mobil uygulaması içerisindeki kampanyalar sekmesinde yer alan “Pegasus’tan Hediye Bilet Kampanyası” bölümüne giriş yaparak alabileceklerdir.

·        Şifreler iletildiği gün itibariyle kullanılabilir, en geç 15 Mayıs 2020 tarihine kadar şifreler ile biletleme yapılması gerekmektedir. Bu tarihe kadar ilgili şifreler ile biletleme yapılmadığı takdirde bedava bilet hakkı sona erer. Her şifre tek kullanımlıktır.

·        Bedava bilet şifresi yalnızca www.flypgs.com, Pegasus mobil site ya da mobil uygulama üzerinden yapılacak biletlemelerde kullanılabilir.

·        Kampanya Pegasus’un yurt içi tüm tarifeli hatlarında, 1 adet, tek yön ve tek kişilik Eko biletlerde geçerlidir (Kıbrıs’a olan uçuşlar dahil değildir).

·        Kampanya 15.03.2020-15.05.2020 tarihleri arasında yapılacak olan biletlemeler ve 01.04.2020 –18.06.2020 tarih aralığı içinde yapılacak direkt uçuşlar ve bağlantılı uçuş olması halinde tek bir uçuş için geçerlidir.

·        Kampanya, 22-27 Nisan 2020, 30 Nisan 2020 - 14 Mayıs 2020 ile 15-27 Mayıs 2020 tarihleri arasındaki uçuşlar için geçerli değildir.

·        Kampanya, uçuş tarihinden en geç 15 gün öncesine kadar satın alınan biletler için geçerlidir. Satın alınan biletin uçuş tarihine 15 günden daha az bir süre var ise, bu kampanyadan yararlanılamaz.

·        Kampanyaya uçuşa ilişkin ek hizmet ve paketler dahil değildir.

·        Kampanya, yalnızca 12 yaş üzeri misafirler için yapılan biletlemelerde geçerlidir.

·        Kampanya kapsamında Pegasus Flex ürünü alınarak alınan bedava biletlerde değişiklik yapılmamaktadır.

·        Kampanya BolPuan ile alınan biletlerde uygulanmaz.

·        Kampanya kapsamında alınan ücretsiz bilette iptal, iade ve değişiklik yapılamaz, devredilemez veya BolPuan’a çevrilemez.

·        Kampanyadan yararlanmak için; Pegasus BolBol üye girişi yapmanız ve kampanya dahilindeki uçuşlarımız ve belirtilen tarih aralıkları için rezervasyonunuzu oluşturmanız gerekmektedir. Ödeme ekranında bilgilerinizi doldurduktan sonra, kampanyalar bölümüne şifrenizi girmeniz gereklidir. 

·        Kampanyada yer almayan her türlü işleme ilişkin Pegasus Genel Kuralları uygulanacaktır.

·        Pegasus ve ING, kampanya koşullarında her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

 

Yukarı Yukarı