tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus BolBol & Open English İş Birliği

Pegasus & Open English iş birliği ile; Pegasus BolBollular, 1 Ekim 2024 tarihine kadar Open English’ten alacağı online İngilizce kurs paketlerinden 20.000’e varan BolPuan kazanıyor!

Pegasus BolBol & Open English İş Birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  02 Şubat 2024 / 01 Ekim 2024
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

Kampanya Teklifi: Open English üyelikleri ile Open English’ten aşağıda belirtilen kurs paketleri arasından seçtiği bir online İngilizce kurs paketi satın alan Pegasus BolBol üyeleri, 6.000, 10.000, 15.000, veya 20.000 BolPuan kazanıyor!

Kampanyanın Geçerlilik Tarihi: Pegasus BolBol üyeleri Kampanyadan 02.02.2024 [saat 00.01’den itibaren] – 01.10.2024 [saat 23.59’a kadar] tarihleri arasında yararlanabilir.

Kampanyadan Yararlanabilecek Yolcular: Kampanyadan yalnızca Pegasus BolBol üyeleri faydalanabilir. Sadece Pegasus BolBol üyesi adına yapılan satın alımlarda BolPuan kazanımı gerçekleştirilir. Pegasus BolBol üyesi değilseniz hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: Pegasus BolBol üyeleri tarafından Kampanyanın geçerli olduğu tarihlerde link üzerinden gerçekleştirilen Open English İngilizce kurs paket satın alımlarında geçerlidir.

Kampanya Kapsamında Satın Alınabilecek Paketler ve Kazanılacak BolPuan Miktarı: Kampanyanın geçerli olduğu tarihlerde  Pegasus  BolBol üyeleri, link üzerinden;

·       “12 ay sınırsız grup ders + 30 özel ders” paketini satın alırlarsa 20.000 BolPuan,

·       “6 ay sınırsız grup ders + 30 özel ders” paketini satın alırlarsa 15.000 BolPuan,

·       “12 ay sadece sınırsız grup ders” paketini satın alırlarsa 10.000 BolPuan,

·       “6 ay sadece sınırsız grup ders” paketini satın alırlarsa 6.000 BolPuan kazanacaktır.

Kampanya Kuralları:

·       Kampanyadan yararlanmak için kampanya linkine tıklanması ve burada yer alan form alanına Pegasus BolBol üyeliği ile ilişkilendirilmiş e-posta ve telefon numarası bilgilerinin girilerek kayıt olunması ve Open English iletişim izninin verilmiş olması gerekmektedir.

·       Kampanyadan faydalanmak isteyen ve ilgili formu doldurup kayıt olan BolBol üyelerinin Open English’ten arayan danışmana Pegasus BolBollu olduğunu mutlaka belirtmesi gerekmektedir. Aksi takdirde Kampanyaya katılım sağlanamamış olup, BolPuan kazanımı gerçekleşmeyecektir.

·       Kampanya kapsamında kazanılan BolPuanlar, yukardaki İngilizce kurs paketlerinden birinin satın alındığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde  ilgili Pegasus BolBol Üyesinin telefon numarası ile ilişkilendirilmiş olan Pegasus BolBol hesabına yüklenecektir.

·       Kampanyadan belirlenen tarihler arasında birden fazla kez yararlanılabilir.

·       İşbu Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

·       Pegasus’un Kampanya kapsamındaki tek sorumluluğu, işbu Kampanya hüküm ve şartlarına uyulması halinde, Kampanyaya uygun olarak kazanılan BolPuanların Pegasus Bolbol hesabına işlenmesidir.

·       Pegasus’un, Open English ile yürütülecek olan üyelik işlemlerine ve kurs paketi satın alım işlemlerine ilişkin olarak Open English ile ilgili müşteri arasında oluşabilecek herhangi bir uyuşmazlığa ilişkin olarak sorumluluğu bulunmamaktadır. Pegasus’a bu hususta hiçbir talepte bulunulamaz. 

·       BolPuanlar ilgili Pegasus BolBol üyelerinin Pegasus BolBol hesabına yüklendiğinde, BolPuanlar geçerliliğini koruduğu sürece kullanılabilir.

·       Kampanya kapsamında kazanılan BolPuanlar, biriktirilen diğer BolPuanlar gibi, uçak bileti satın alımlarında ya da Pegasus'un ek ürün ve hizmetlerinin satın alımında kullanılabilir.

·       Satın alınan Open English İngilizce kurs paketlerinin iptal veya iade edilmesi nedeniyle Kampanya şartlarının sağlanamaması veya benzeri nedenlerden dolayı Kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda kampanya kapsamında BolPuan kazanımı olmayacaktır.

·       Pegasus BolBol ve BolPuan kullanımına ilişkin burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

·       Open English ve Pegasus önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

·       Open English online İngilizce kurs paketlerine ve satın alma işlemlerine ilişkin soru ve talepleriniz için www.openenglish.com.tr internet sitesini ziyaret edebilir veya 02162120016 numaralı Open English Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

Yukarı Yukarı