tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus BolBol & Saat&Saat İş Birliği

Pegasus BolBol & Saat&Saat iş birliği ile; Pegasus BolBollular, Saat&Saat mağazaları ve Saat&Saat internet sitesi üzerinden yapacakları, Jacques Philippe marka ürünlerde tek seferde 40.000 TL üzeri alışverişlerde 15.000 Bolpuan kazanıyor!

Pegasus BolBol & Saat&Saat İş Birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  17 Mayıs 2024 / 17 Haziran 2024
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

Kampanya Teklifi: Pegasus BolBol üyeleri, Saat&Saat mağazaları ve Saat&Saat internet sitesi (www.saatvesaat.com.tr) üzerinden yapacakları,  Jacques Philippe marka ürünlerde tek seferde 40.000 TL üzeri alışverişlerde 15.000 Bolpuan kazanıyor!

Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler:  Kampanyadan 17.05.2024 (saat 00.01’den itibaren) – 17.06.2024 (saat 23.59’a kadar) tarihleri arasında yararlanılabilir.

Kampanyadan Yararlanabilecek Kişiler:  Kampanyadan Pegasus BolBol Üyeleri faydalanabilir. Sadece Pegasus BolBol üyesi adına ve Kampanya kurallarına uygun olarak yapılan alışverişlerde BolPuan kazanımı gerçekleştirilir. Pegasus BolBol üyesi değilseniz hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.

Kampanya Kapsamında Kazanılacak BolPuan Miktarı:  Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihlerde Pegasus BolBollular, Saat&Saat Mağazaları ve Saat&Saat internet sitesi (www.saatvesaat.com.tr) üzerinden Jacques Philippe markalı ürünler arasından yaptıkları tek seferde 40.000 TL ve üzeri alışverişlerde 15.000 BolPuan kazanacaktır. 

Kampanyanın Geçerli Olduğu Ürünler ve Satış Kanalı: Kampanya, Saat&Saat’in Bursa Korupark, İzmir Forum Bornova, Ayvalık Kırlangıç, Ankara Nata Vega AVM şubeleri hariç  Türkiye’deki diğer Saat&Saat Mağazaları ve Saat&Saat internet sitesi (www.saatvesaat.com.tr) üzerinden satışı yapılmakta olan Jacques Philippe markalı ürünlerde geçerlidir.

·       Kampanyanın başladığı tarihten önce alınan Jack Philippe markalı ürünlerin Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihlerde yapılan değişimleri Kampanyaya dahil olmayacaktır.

Kampanyaya Katılım:

Kampanyaya katılım sağlayabilmek için Pegasus BolBol Üyeliği ile ilişkilendirilmiş ad-soyad ve telefon numarası bilgileri ile Saat&Saat Mağazaları ve Saat&Saat internet sitesi (www.saatvesaat.com.tr) üzerinden Jacques Philippe markalı ürünler arasından tek seferde aşağıda belirtilen asgari alım tutarında alışveriş yapılması gerekmektedir.

·       Tek seferde yapılan 40.000 TL ve üzeri alışverişlerde Jacques Philippe markalı ürünler ile birlikte farklı markalı ürünlerin de satın alınmış olması halinde Jack Philippe markalı ürün için harcanan tutarın toplamda 40.000 TL ve üzeri olması gereklidir.

·       Kampanyanın geçerli olduğu Saat&Saat mağazalarında yapacağınız alışverişlerde BolBol üyesi olduğunuzu, kampanyadan faydalanmak istediğinizi belirtmeniz ve BolBol üyeliği ile ilişkilendirilmiş telefon numaranız ile alışveriş yapmanız gereklidir. Aksi takdirde Kampanyaya katılım ve BolPuan kazanımı gerçekleşmez.

Kampanya Kuralları:

·       Kampanyadan faydalanabilmek için ilgili Pegasus BolBol üyesi tarafından, Saat&Saat internet sitesi (www.saatvesaat.com.tr) adresinde yer alan Pegasus kampanyası sayfasındaki ilgili kısma Pegasus BolBol üyeliği ile ilişkilendirilen telefon numarası girilerek Jacques Philippe markalı ürünler arasından alışveriş yapılması ve Kampanyanın geçerli olduğu Saat&Saat Mağazalarında alışverişi tamamlarken belirttiğiniz cep telefonu numarasının Pegasus BolBol üyeliğinizdeki numarayla aynı olması gerekmektedir. 

·       Kampanya kapsamında kazanılan BolPuanlar, Kampanya bitiş tarihinden itibaren en geç 15 iş günü içerisinde Pegasus BolBol Üyesinin telefon numarası ile ilişkilendirilmiş olan Pegasus BolBol hesabına yüklenecektir. Bu süre içerisinde yüklenmeyen puanlarınız için Saat&Saat Müşteri Hizmetleri üzerinden kontrol sağlayabilirsiniz.

·       Kampanya kapsamında dağıtılan BolPuan 2.000.000 (2 Milyon) BolPuan ile sınırlıdır.  

·       Kazanılan BolPuanlar üyenin BolBol hesabına eklendiği andan itibaren Pegasus’un tüm seferlerinde uçak bileti veya Pegasus'un ek ürün ve hizmet alımlarında BolPuanlar geçerliliğini koruduğu sürece kullanılabilir.

·       Satın alınan Jacque Philippe markalı ürünlerin iptal veya iade edilmesi veya benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartlarının sağlanamaması halinde BolPuan kazanımı olmayacaktır.

·       Kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez.

·       Kampanyadan belirlenen tarihler arasında bir Pegasus BolBol üyesi bir defa yararlanılabilir.

·       Jacque Philippe markalı ürünlerin satın alım işlemlerine ilişkin olarak Saat&Saat ile ilgili müşteri arasında oluşabilecek herhangi bir uyuşmazlığa ilişkin olarak sorumluluğu bulunmamaktadır. Pegasus’a bu hususta hiçbir talepte bulunulamaz. 

·       Pegasus’un Kampanya kapsamındaki tek sorumluluğu, işbu Kampanya hüküm ve şartlarına uyulması halinde, Kampanyaya uygun olarak kazanılan BolPuanların ilgili Pegasus BolBol üyesinin telefon numarası ile ilişkilendirilmiş olan Pegasus Bolbol hesabına işlenmesidir.

·       Pegasus BolBol ve BolPuan kullanımına ilişkin burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

·       Jacque Philippe markalı ürünlerin satın alma işlemine ilişkin soru ve talepleriniz için www.saatvesaat.com.tr internet sitesini ziyaret edebilir veya 0212 232 72 28 numaralı Saat&Saat müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

·       Pegasus ve Saat&Saat kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin her zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Yukarı Yukarı