tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus BolBol ve Enjoy eSIM iş birliği

Pegasus BolBol ve Enjoy eSIM iş birliğiyle; 7 Mayıs- 31 Mayıs tarihleri arasında AB ülkeleri ve İngiltere’ye uçak bileti alacak ilk 20.000 BolBolluya, Enjoy eSIM’den 1 GB internet hediye! Kampanya dönemi boyunca satın alacakları ek internet paketlerine de %20 indirim!

Pegasus BolBol ve Enjoy eSIM iş birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  07 Mayıs 2024 / 31 Mayıs 2024
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

Kampanya Teklifi: 7 Mayıs-31 Mayıs tarihleri arasında AB ülkeleri ve İngiltere uçak bileti satın alacak olan olan ilk 20.000 Pegasus BolBol Üyesi enjoyesim websitesi üzerinden hesap oluşturarak, Pegasus tarafından; Pegasus BolBol hesabına kayıtlı e-mail adresine gönderilen promo kodu www.enjoyesim.com’da ilgili alana girdikten sonra enjoyesim tarafından kendilerine gönderilecek QR kod ile AB ülkeleri ve İngiltere içerisinde kullanabilecekleri 1 GB internet yüklü hediye eSIM kazanıyor! Ayrıca, Pegasus BolBol Üyeleri Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihlerde ek internet paketlerini %20 indirimli satın alma fırsatı kazanıyor!

Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler: Kampanyadan yararlanmak isteyen Pegasus BolBol Üyelerinin uçak bileti satın alımlarını 7 Mayıs 2024 (Türkiye saati ile saat 00.00’dan itibaren) – 31 Mayıs 2024 (Türkiye saati ile saat 23.59’a kadar) tarih ve saatleri arasında gerçekleştirmiş olmaları gerekmektedir.  

Kampanya Kapsamındaki Biletlerin Geçerli Olduğu Hatlar: Kampanya, Pegasus BolBol üyelerinin Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler arasında satın alacağı varış yeri AB ülkeleri ve İngiltere olan tüm uçuşlar için geçerlidir.

Kampanyadan Yararlanabilecek Kişiler: Kampanyadan yalnızca belirtilen Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihlerde varış yeri AB ülkeleri ve İngiltere olan uçuşunu gerçekleştirecek Pegasus BolBol üyeleri faydalanabilir. Kampanyadan yalnızca 20.000 Pegasus BolBollu yararlanabilecek olup, ilgili 20.000 kişi bilet alım sırasına göre belirlenmektedir. Kampanyaya katılabilecek kişi sayısı sınırına ulaşılması halinde kampanya otomatik olarak sonlanacaktır.

·       Her kod kişiye özeldir ve 1 kez kullanılabilir.

·       Kampanyadan telefonu eSIM ile uyumlu Pegasus BolBol üyeleri faydalanabilir.  Lütfen kampanyaya katılabilmek için telefonunuzun eSIM ile uyumlu olup olmadığını https://enjoyesim.com/esim-compatible-devices/ bağlantısı üzerinden kontrol ediniz.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: Kampanya sadece Pegasus İnternet Sitesi (www.flypgs.com) ve Pegasus Mobil Uygulaması üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için hesap oluşturarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Kapsamında Kazanılacak İnternet Miktarı ve eSIM Kullanımı: Kampanya kapsamında Pegasus BolBollular, enjoyesim websitesi üzerinden hesap oluşturduktan sonra enjoyesim tarafından kendilerine gönderilecek hediye QR kodunu okuttuğunda AB ülkeleri ve İngiltere’de kullanabilecekleri içerisinde 1 GB internet yüklü olan bir eSIM kazanacaklardır. QR kodlar iletildikten sonra 6 ay içerisinde kullanılabilir.

Kampanya Kapsamında Uygulanacak İndirim Miktarı: Kampanya kapsamında Pegasus BolBollular, enjoyesim tarafından gönderilecek QR kodu okuttuktan sonra kampanyanın geçerli olduğu tarihlerde yapılacak ek kampanya paketi satın alımlarında %20 indirim hakkı kazanılabilecektir.

Kampanya Kullanımı:

Kampanya kapsamında Pegasus BolBol üyelerine, Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihlerde biletleme yaptıktan 2 gün sonra Pegasus BolBol üyelik bilgilerinde yer alan e-posta adreslerine promo kod gönderilir.

enjoyesim websitesi üzerinden hesap oluşturduktan sonra Pegasus tarafından kendilerine gönderilen bu promo kod uygulamada ilgili alana girilir. Daha sonra enjoyesim uygulamasında kayıtlı e-mail adresine enjoyesim tarafından hediye QR kod iletilir, iletilen mailin içinde bu QR kodun nasıl aktive edeceği ile ilgili adımlar yer alacaktır.

Pegasus BolBol üyelerine, gerçekleştirecekleri uçuşlarından 3 (üç) gün önce de Pegasus tarafından; hatırlatma amaçlı Pegasus BolBol üyelik bilgilerinde yer alan e-posta adreslerine promo kod gönderilir.

Bu kişilerin seyahatleri süresince kampanyalı paket satın alımlarında %20 indirim hakkı olacaktır.

Diğer Kurallar:

Pegasus’un Kampanya kapsamındaki tek sorumluluğu işbu Kampanya Kuralları ve Katılım Koşulları dahilinde hak edilen kodun ilgili BolBol üyesine gönderilmesidir. Enjoyesim tarafından yönetilen süreçlerde meydana gelebilecek hiçbir olay veya uyuşmazlık nedeniyle Pegasus sorumlu tutulamaz. Pegasus’un enjoyesim mobil uygulamasının eksiksiz, hatasız, kusursuz veya gereğince çalışması bakımından herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler arasındaki uçuşunuzun iptal edilmesi veya benzeri nedenlerden dolayı belirtilen kampanya şartlarının sağlanamadığı durumlarda Kampanyaya katılım sağlanmamış sayılacak ve bu kapsamda bu Kampanyadan yararlanılamayacaktır.

Kampanya Pegasus ya da herhangi bir üçüncü kişinin sağlayacağı başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilemez.

·       enjoyesim tarafından yönetilen eSIM etkinleştirilmesi ve kullanımı süreçlerine ilişkin meydana gelebilecek hiçbir olay veya uyuşmazlık nedeniyle Pegasus sorumlu tutulamaz. 

·       Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. ve enyojesim kampanyaya ilişkin tek taraflı olarak her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.

Yukarı Yukarı