tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus Genç BolBol & Enjoy eSIM İş Birliği

31 Mart 2024 tarihine kadar AB ülkeleri ve İngiltere’ye uçacak ilk 20.000 Pegasus Genç BolBolluya, Enjoy eSIM’den 500 MB internet hediye! Üstelik kampanya dönemi boyunca satın alacakları ek internet paketlerine de %20 indirim!

Pegasus Genç BolBol & Enjoy eSIM İş Birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  01 Ocak 2024 / 31 Mart 2024
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

Kampanya Teklifi: 28 Aralık 2023-31 Ocak 2024 tarihleri arasında AB ve İngiltere varışlı uçuş gerçekleştirecek olan ilk 20.000 Pegasus Genç BolBol Üyesi enjoyesim websitesi üzerinden veya uygulamasından hesap oluşturarak, Pegasus tarafından; Pegasus Genç BolBol hesabına kayıtlı e-mail adresine gönderilen promo kodu www.enjoyesim.com veya uygulamasında ilgili alana girdikten sonra enjoyesim tarafından kendilerine gönderilen QR kod ile AB ülkeleri ve İngiltere içerisinde kullanabilecekleri 500 MB internet yüklü hediye eSIM kazanıyor! Ayrıca, Pegasus Genç BolBol Üyeleri Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihlerde ek internet paketlerini %20 indirimli satın alma fırsatı kazanıyor!

Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler: Kampanyadan yararlanmak isteyen Pegasus Genç BolBol Üyelerinin uçuş kalkış saatleri 28 Aralık 2023 (Türkiye saati ile saat 00.00’dan itibaren) – 31 Mart 2024 (Türkiye saati ile saat 23.59’a kadar) tarih ve saatleri arasında olan bir uçuş gerçekleştirmiş olmaları gerekmektedir.  

Kampanya Kapsamındaki Biletlerin Geçerli Olduğu Hatlar: Kampanya, Pegasus Genç BolBol üyelerinin Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler arasında yapacağı varış yeri AB ülkeleri ve İngiltere olan tüm uçuşlar için geçerlidir.

Kampanyadan Yararlanabilecek Kişiler: Kampanyadan yalnızca belirtilen Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihlerde varış yeri AB ülkeleri ve İngiltere olan uçuşunu gerçekleştirecek Pegasus Genç BolBol üyeleri faydalanabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için uçuşunuzdan en az üç (3) gün önce Pegasus Genç BolBol üyeliğinin tamamlanmış olması gerekmektedir. Kampanyadan yalnızca 20.000 Pegasus Genç BolBollu yararlanabilecek olup, ilgili 20.000 kişi bilet alım sırasına göre belirlenmektedir. Kampanyaya katılabilecek kişi sayısı sınırına ulaşılması halinde Kampanya otomatik olarak sonlanacaktır.

· Her kod kişiye özeldir ve 1 kez kullanılabilir.

· Kampanyadan telefonu eSIM ile uyumlu Pegasus Genç BolBol üyeleri faydalanabilir.  Lütfen kampanyaya katılabilmek için telefonunuzun eSIM ile uyumlu olup olmadığını https://enjoyesim.com/esim-compatible-devices/ bağlantısı üzerinden kontrol ediniz.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: Kampanya sadece Pegasus İnternet Sitesi (www.flypgs.com) ve Pegasus Mobil Uygulaması üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için hesap oluşturarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Kapsamında Kazanılacak İnternet Miktarı ve eSIM Kullanımı: Kampanya kapsamında Pegasus Genç BolBollular, enjoyesim websitesi veya uygulama üzerinden hesap oluşturduktan sonra enjoyesim tarafından kendilerine gönderilen hediye QR kodunu okuttuğunda AB ülkeleri ve İngiltere’de kullanabilecekleri içerisinde 500 MB internet yüklü olan bir eSIM kazanacaklardır. QR kodlar iletildikten sonra 6 ay içerisinde kullanılabilir.

Kampanya Kapsamında Uygulanacak İndirim Miktarı: Kampanya kapsamında Pegasus Genç BolBollular, enjoyesim tarafından gönderilen QR kodu okuttuktan sonra kampanyanın geçerli olduğu tarihlerde yapılacak ek kampanya paketi satın alımlarında %20 indirim hakkı kazanılabilecektir.

Kampanya Kullanımı:

Kampanya kapsamında Pegasus Genç BolBol üyelerine, Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihlerde gerçekleştirecekleri uçuşlarından 3 (üç) gün önce Pegasus tarafından; Pegasus genç BolBol üyelik bilgilerinde yer alan e-posta adreslerine promo kod gönderilir.

enjoyesim websitesi veya uygulama üzerinden hesap oluşturduktan sonra Pegasus tarafından kendilerine gönderilen bu promo kod uygulamada ilgili alana girilir. Daha sonra enjoyesim uygulamasında kayıtlı e-mail adresine enjoyesim tarafından hediye QR kod iletilir, iletilen mailin içinde bu QR kodun nasıl aktive edeceği ile ilgili adımlar yer alacaktır.

Bu kişilerin seyahatleri süresince kampanyalı paket satın alımlarında %20 indirim hakkı olacaktır.

Diğer Kurallar:

Pegasus’un Kampanya kapsamındaki tek sorumluluğu işbu Kampanya Kuralları ve Katılım Koşulları dahilinde hak edilen kodun ilgili Genç BolBol üyesine gönderilmesidir. Enjoyesim tarafından yönetilen süreçlerde meydana gelebilecek hiçbir olay veya uyuşmazlık nedeniyle Pegasus sorumlu tutulamaz. Pegasus’un enjoyesim mobil uygulamasının eksiksiz, hatasız, kusursuz veya gereğince çalışması bakımından herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler arasındaki uçuşunuzun iptal edilmesi veya benzeri nedenlerden dolayı belirtilen kampanya şartlarının sağlanamadığı durumlarda Kampanyaya katılım sağlanmamış sayılacak ve bu kapsamda bu Kampanyadan yararlanılamayacaktır.

Kampanya Pegasus ya da herhangi bir üçüncü kişinin sağlayacağı başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilemez.

·       enjoyesim tarafından yönetilen eSIM etkinleştirilmesi ve kullanımı süreçlerine ilişkin meydana gelebilecek hiçbir olay veya uyuşmazlık nedeniyle Pegasus sorumlu tutulamaz. 

·       Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. ve enyojesim kampanyaya ilişkin tek taraflı olarak her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.

 

Yukarı Yukarı