tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Pegasus Genç BolBol & Piri Guide İş Birliği

20.000 Pegasus Genç BolBollu, 11 Ocak 2024 tarihine kadar gerçekleştirecekleri uçuşlarına özel tek seferlik 1 aylık Piri Guide üyeliği kazanıyor!

Pegasus Genç BolBol & Piri Guide İş Birliği

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  03 Ekim 2023 / 11 Ocak 2024
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

 

·       Kampanya Teklifi: 20.000 Pegasus Genç BolBol Üyesi Türkiye saati ile 9 Ekim 2023 tarihi 00:00 saati ile 11 Ocak 2024 tarihleri 23:59 saatine kadar gerçekleştirecekleri uçuşlarına özel tek seferlik 1 aylık Piri Guide aboneliği kazanıyor!

·       Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler: Pegasus Genç BolBol üyeleri Kampanyaya Türkiye saati ile 9 Ekim 2023 tarihi saat 00.00 – 11 Ocak 2024 tarihi saat 23.59 arasında katılım sağlayarak kampanya kapsamında tek seferlik 1 aylık Piri Guide aboneliği kazanabilecektir.  

·       Kampanya Kapsamındaki Biletlerin Geçerli Olduğu Hatlar: Kampanya, Genç BolBol üyelerinin yapacağı tüm yurt içi, yurt dışı ve KKTC uçuşları için geçerlidir.

·       Kampanyadan Yararlanabilecek Kişiler: Kampanyadan yalnızca yukarıda belirtilen kampanyanın geçerli olduğu tarihlerde (Türkiye saati ile 9 Ekim 2023 tarihi 00.00 saati ila Türkiye saati ile 11 Ocak 2024 tarihi 23.59 saati) bileti olan Pegasus Genç BolBol üyeleri faydalanabilir. Bilet satın aldıktan sonra Pegasus Genç BolBol üyeliği olan kişiler bu kampanyadan faydalanabilir. Kampanya bitiş tarihinden (Türkiye saati ile 11 Ocak 2024 tarihi 23.59 saati) en az 4 gün önce Pegasus Genç BolBol üyeliğinin tamamlanmış olması gerekmektedir.

·       Her kod kişiye özeldir ve 1 kez kullanılabilir.

Geçerli rotaları görmek için aşağıdaki link üzerinden Piri mobil uygulamasına erişebilirsiniz: 

·       Kampanya’nın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: Kampanya sadece flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından satın alınan biletlerde geçerlidir.

·       Kampanya Kapsamında Ücretsiz Abonelik: Pegasus Genç BolBol üyeleri; Türkiye saati ile 9 Ekim 2023 tarihi 00.00 saati ile 30 Aralık 2023 tarihi 23.59 saati aralığında gerçekleştirecekleri uçuşlarından 3 (üç) gün önce üyelik bilgilerinde yer alan e-posta adresine Pegasus tarafından iletilecek kodu Google Play Store veya App Store’dan indirilebilecek Piri Guide mobil uygulamasında kullanarak 1 (bir) aylık ücretsiz Piri Guide aboneliğinden yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında iletilecek kod yalnızca Google Play Store veya App Store’dan indirilebilecek Piri Guide mobil uygulamasındaki Piri Guide aboneliği için kullanılabilir.  

·       Kampanyaya Katılabilecek Kişi Sayısı: Kampanyaya katılabilecek kişi sayısı 20.000’dir. Kampanyaya katılabilecek kişi sayısı sınırına ulaşılması halinde Pegasus’un Kampanya kapsamında herhangi bir kod iletip iletmeme hakkı saklıdır.

Kampanya’nın Kullanımı:

·       Kampanya kapsamında Pegasus Genç BolBol üyelerine, Türkiye saati ile 9 Ekim 2023 tarihi 00.00 saati ila Türkiye saati ile 11 Ocak 2024 tarihi 23.59 saatine kadar gerçekleştirecekleri uçuşlarından 3 (üç) gün önce üyelik bilgilerinde yer alan e-posta adreslerine kod gönderilir.  

·       Hediye kodu alan ve Piri Guide mobil uygulamasını indiren Pegasus Genç BolBol üyeleri, seçecekleri herhangi bir turda “Başla” butonunu seçip ekranda çıkacak “Hediye Kodun Var Mı?” bölümünde Pegasus tarafından üyelik bilgilerinde yer alan e-posta adresine e-posta yolu ile iletilecek kodu girerek 1 aylık aboneliği başlatabileceklerdir

Diğer Kurallar:

·       Pegasus’un Kampanya kapsamındaki tek sorumluluğu işbu Kampanya Kuralları ve Katılım Koşulları dahilinde hak edilen kodun ilgili Genç BolBol üyesine gönderilmesidir. Pegasus’un Piri Mobil uygulamasının veya Piri Mobil uygulaması kapsamında abone olunabilecek turun eksiksiz, hatasız, kusursuz veya gereğince çalışması bakımından herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

·       Uçuşun iptal olması durumunda kod gönderimi yapılmayacaktır.

·       Kampanya Pegasus ya da herhangi bir üçüncü kişinin sağlayacağı başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilemez.

Yukarı Yukarı