SAYFA BAŞINA DÖN

Yurt İçinde İkinci Kişiye Vergiler Hariç %30 İndirim!

Cyber Monday’de tüm yurt içi uçuşlarında seninle uçacak ikinci kişiye vergiler hariç %30 indirim! Hadi o zaman, Cyber Monday fırsatını kaçırma ve biletini hemen al, 27 Nisan - 18 Haziran tarihleri arasında yurt içinde avantajlı uç! *Kampanya indirimi biletlerde değişiklik yapılmaması veya açığa alınmaması kaydıyla geçerlidir.

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    01 Aralık / 02 Aralık 2019
  • UÇUŞ TARİHİ
    27 Nisan / 18 Haziran 2020
Yurt İçinde İkinci Kişiye Vergiler Hariç %30 İndirim!

Satış Tarihi: 1-2 Aralık (Türkiye yerel saatine göre 1 Aralık 2019 saat 21:00’dan itibaren 2 Aralık 2019 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 27 Nisan – 18 Haziran 2020 (Kalkış saati Türkiye yerel saatine göre 27 Nisan 2020 saat 00:01’den itibaren 18 Haziran 2020 saat 23:59 tarihine kadar olan uçuşlarda geçerlidir.)

Kampanya 1-4 Mayıs 2020 ve 15-27 Mayıs 2020 tarih aralığındaki uçuşlar için geçerli değildir.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Yurt İçi Uçuşlar (Kıbrıs uçuşları kampanya kapsamında değildir.)

Kampanya İndirim Teklifi: Aynı PNR numarasına sahip biletteki ikinci kişiye vergiler hariç %30 İndirim

“Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar”

Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: Sadece www.flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından satın alınan biletlerde geçerlidir.

Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki “İkinci Kişi %30 İndirim" butonuna tıklandığında, bilete söz konusu indirim yansıyacaktır.

Kampanyadan faydalanmak için aynı PNR’da en az iki kişi olmalıdır. Aynı PNR’da ikiden fazla kişi bulunması durumunda her iki kişiden birine kampanya indirimi uygulanır.  (Örneğin bir PNR’da altı kişi bulunuyorsa PNR’daki üç kişiye kampanya indirimi uygulanacaktır.)

İndirim kapsamında düzenlenecek olan iç hat biletleri Eko paket ücret içeriğini kapsar. İç hatlarda Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerde değişiklik yapılması durumunda;

-Değişiklik ceza ücreti tahsil edilir.

-Kampanyalı bilet ile yeni oluşturulacak bilet arasındaki ücret farkı tahsil edilir.

-Birden fazla uçuşun bulunduğu PNR’larda, sadece tek bir uçuşta değişiklik yapılmak istense dahi PNR’da yer alan diğer tüm uçuşlar için yapılan indirim tutarı tahsil edilir.

Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi durumunda;

-Değişiklik ceza ücreti tahsil edilir.

Açığa alınmış olan biletin tarihli bilete çevrilmesi durumunda;

-Kampanyalı bilet ile yeni oluşturulacak bilet arasındaki ücret farkı tahsil edilir.

-Birden fazla uçuşun bulunduğu PNR’larda, sadece tek bir uçuşta değişiklik yapılmak istense dahi PNR’da yer alan diğer tüm uçuşlar için yapılan indirim tutarı tahsil edilir.

Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

Burada belirtilmeyen ya da birbiriyle çelişen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.