Ramazan’da Yurt İçi ve Kıbrıs 49,99 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Bu ramazan aileni bol bol ziyaret et! 17 Haziran - 9 Temmuz arası yurt içine 49,99 TL’den, ve Kıbrıs'a 75,99 TL'den başlayan fiyatlarla uçmak için 15 Mayıs'a kadar biletini alman yeterli!

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    12 Mayıs / 15 Mayıs 2015
  • UÇUŞ TARİHİ
    12 Mayıs / 09 Temmuz 2015
  • YURT İÇİ
    49.99 TRY
Ramazan’da Yurt İçi ve Kıbrıs 49,99 TL’den Başlayan Fiyatlarla
KURALLAR a. Ücret duyurusunun geçerli olduğu hatlar: Aşağıda Belirtilen Yurt İçi ve Kıbrıs Hatları b. Uçuş tarihi: 17 Haziran 2015 – 09 Temmuz 2015 c. Satış tarihi: 12-15 Mayıs 2015 d.Ücret: Yurt İçi 49,99 TL’den, Kıbrıs 75,99 TL’den başlayan fiyatlarla e. Tüm fiyat duyurusuna dahil ücret sınıfları için toplam kontenjan 31.100 koltuktur. f. Bu fiyatlar direkt uçuşlar için geçerlidir. g. Bu fiyat yalnızca flypgs.com’dan satın alınan biletlere uygulanır. h. İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur. i. Ücret duyurusu fiyatlarına check-in bedeli dahil değildir. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için 7 TL’den başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir. j. Pegasus bu kurallar da değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
2018 yaz tarifesi sadece Pegasus Mobil’de

Aradığın uçuş tarihlerine en ucuz uçak biletlerini alabilmek için hemen Pegasus Mobil’e gir, sadece mobile özel açılan yaz tarifesinden ilk sen faydalan!

Hemen uygulama mağazasına gir Pegasus yaz ve mobil uygulamayı indir. Ya da internet sitemizi mobil cihazdan aç. Avantajlı fiyatları kaçırma!

25 Mart 2018 – 27 Ekim 2018 arası tüm uçuşlar için geçerli kampanya detaylarını öğrenmek için tıkla: https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/2018-yaz-tarifesi-acilisi-mobil

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.