SAYFA BAŞINA DÖN

Uçuran Cuma’ya Özel Yurt Dışı %50 İndirimli!

Beklenen gün geldi! Uçuran Cuma’ya özel yurt dışı uçuşlarım %50 indirimli! #hadiozaman, Uçuran Cuma fırsatımı kaçırma ve 29 Kasım’a kadar biletini al, 27 Nisan - 18 Haziran 2020 tarihleri arasında yurt dışına vergiler hariç %50 indirimli uç! *Kampanya indirimi biletlerde değişiklik yapılmaması veya açığa alınmaması kaydıyla geçerlidir.

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    28 Kasım / 29 Kasım 2019
  • UÇUŞ TARİHİ
    27 Nisan / 18 Haziran 2020
Uçuran Cuma’ya Özel Yurt Dışı %50 İndirimli!

Satış Tarihi: 28-29 Kasım (Türkiye yerel saatine göre 28 Kasım 2019 saat 19:00’dan itibaren 29 Kasım 2019 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 27 Nisan – 18 Haziran 2020 (Kalkış saati Türkiye yerel saatine göre 27 Nisan 2020 saat 00:01’den itibaren 18 Haziran 2020 saat 23:59 tarihine kadar olan uçuşlarda geçerlidir.)

Kampanya 1-4 Mayıs 2020 ve 15-27 Mayıs 2020 tarih aralığındaki uçuşlar için geçerli değildir.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Yurt Dışı Uçuşları (Kampanya dahilinde olmayan hatlar kuralların sonunda belirtilmiştir.)

Kampanya İndirim Oranı: Vergiler hariç %50 İndirim

“Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar”

Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: Sadece www.flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından satın alınan biletlerde geçerlidir.

Koltuk Adedi: Kampanyada sunulan koltuk adedi sayı ile sınırlı olup toplam 50.000 adettir. 50.000 adet koltuk tükendiği anda kampanya kapanacak olup bu kampanyaya dair hiçbir hak talebinde bulunulamayacaktır.

Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki “Uçuran Cuma %50 İndirim" butonuna tıklandığında, bilete söz konusu indirim yansıyacaktır.

 

İndirim kapsamında düzenlenecek olan dış hat biletleri Süper Eko paket ücret içeriğini kapsar. Dış hatlarda Süper Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

Kampanya sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerde değişiklik yapılması durumunda;

-Değişiklik ceza ücreti tahsil edilir.

-Kampanyalı bilet ile yeni oluşturulacak bilet arasındaki ücret farkı tahsil edilir.

-Birden fazla uçuşun bulunduğu pnrlarda, sadece tek bir uçuşta değişiklik yapılmak istense dahi pnr da yer alan diğer tüm uçuşlar için yapılan indirim tutarı tahsil edilir.

Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi durumunda;

-Değişiklik ceza ücreti tahsil edilir.

Açığa alınmış olan biletin tarihli bilete çevrilmesi durumunda;

-Kampanyalı bilet ile yeni oluşturulacak bilet arasındaki ücret farkı tahsil edilir.

-Birden fazla uçuşun bulunduğu pnrlarda, sadece tek bir uçuşta değişiklik yapılmak istense dahi pnr da yer alan diğer tüm uçuşlar için yapılan indirim tutarı tahsil edilir.

Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

 

Kampanya Dahilinde Olmayan Hatlar

Antalya - Köln – Antalya | Antalya - Kopenhag - Antalya

Antalya - Düsseldorf – Antalya | Antalya - Cenevre - Antalya

Antalya - Hamburg – Antalya | Antalya - Münih - Antalya

Antalya - Stuttgart – Antalya | Antalya - Amsterdam - Antalya

Antalya - Stockholm – Antalya | Antalya - Göteborg - Antalya

Antalya - Billund – Antalya | Antalya - Hannover - Antalya

Antalya - Nürnberg – Antalya | Antalya - Leipzig - Antalya

Antalya - Paderborn – Antalya | Antalya - Berlin - Antalya

Antalya - Bremen – Antalya | Antalya - Erfurt - Antalya

Roma - Torino – Roma | Roma - Bari - Roma

Roma - Napoli – Roma | Roma - Katanya - Roma

Roma - Venedik – Roma | Roma - Cenova – Roma

Bodrum - Köln - Bodrum

İstanbul Sabiha Gökçen - Kahire - İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen - Kıbrıs - İstanbul Sabiha Gökçen

Adana – Kıbrıs – Adana | Antalya – Kıbrıs – Antalya

Ankara – Kıbrıs – Ankara | Gaziantep – Kıbrıs – Gaziantep

Hatay – Kıbrıs – Hatay | İzmir – Kıbrıs - İzmir

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.