tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Yurt içi biletlerini BolPuanlarınla al, %20 indirimi kaçırma!

Kendine ve sevdiklerine yurt içi biletlerini 21 Ocak’a kadar flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından BolPuanların ile al, vergiler hariç %20 indirimden yararlan, 20 Şubat - 3 Nisan 2024 tarihleri arasında yurt içinde uç!

Yurt içi biletlerini BolPuanlarınla al, %20 indirimi kaçırma!

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  19 Ocak 2024 / 21 Ocak 2024
 • UÇUŞ TARİHİ
  20 Şubat 2024 / 03 Nisan 2024
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

Satış Tarihi: 19-21 Ocak 2024 (Türkiye yerel saatine göre 19 Ocak 2024 saat 08:00’dan itibaren 21 Ocak 2024 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 20 Şubat - 3 Nisan 2024 (Kalkış saati Türkiye yerel saatine göre 20 Şubat 2024 saat 00:01’den itibaren 3 Nisan 2024 saat 23:59 tarihine kadar olan uçuşlarda geçerlidir.)

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Yurt İçi uçuşları (Kıbrıs uçuşları kampanya kapsamında değildir.)

Kampanya İndirim Oranı: BolPuan ödeme yöntemi ile yurt içi bilet alımlarında vergiler hariç %20 İndirim (Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar.)

Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: Sadece flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından satın alınan biletlerde geçerlidir.

Diğer Kurallar:

·      Pegasus Genel Kurallar’ı uyarınca BolPuan, Üyelerin Pegasus BolBol Programı kapsamında Pegasus BolBol Genel Kuralları uyarınca kazandıkları ve kullanabildikleri, nakit karşılığı çıkarılmayan, nakit eşdeğeri bulunmayan ve nakde çevrilemez promosyon hesaplama birimini ifade eder. Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir.

·       Kampanyadan yararlanabilmek için BolPuanlarınızın kullanılması zorunludur. BolPuanlarınızla ödeme yapabilmek ve bu kampanyadan yararlanabilmek için hesabınızda en az 2000 BolPuan olması gerekmektedir. 2000 ve üzerinde BolPuanınız olması halinde, hesabınızdaki BolPuanları kullanarak bilet alabilmekte, BolPuanlarınızın bilet alımı için yeterli olmaması halinde eksik kalan bilet tutarını kredi kartı ile ödeyebilmektesiniz.

·       Kampanya şartlarını karşılayan BolBol üyesinin, BolPuanları ile aynı PNR altında başka yolcular adına kampanya kapsamında indirimli bilet alabilmesi için her bir yolcunun BolBol üyesi olması şarttır. Bu halde, ödeme yapılan PNR’da yer alan ve BolBol üye numarası yolcu bilgilerinde yazan tüm üyeler için kampanya şartları geçerli olacaktır.

·       Pegasus Genel Kuralları uyarınca BolPuan kullanılarak alınabilecek en düşük bilet tutarı, Yurt İçi Uçuşlarında 7.500 Bolpuan + vergi ve ek ücretlerdir. (vergi, check-in ve hizmet bedeli)

·       BolPuanlarınızla ödeme yapmak için; www.flypgs.com internet sitesinde veya Pegasus mobil uygulamasından gitmek istediğiniz uçuşu arattıktan sonra www.flypgs.com’da sayfanın üst kısmında bulunan “BolPuan ile listele”; Pegasus mobil uygulamasında sayfanın altında bulunan “Uçuşları BolPuan ile Listele”yi seçeneğini seçerek, uçuşları listelemeniz gerekmektedir.  Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki “Yurt İçi %20 İndirimli" butonuna tıklandığında, bilete söz konusu indirim yansıyacaktır.

·       İndirim kapsamında düzenlenecek olan iç hat biletleri Eko paket ücret içeriğini kapsar. İç hatlarda Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler herhangi bir indirime tabi olmaksızın ayrıca ücretlendirilecektir.

·       Kampanya sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

·       BolPuan kullanılarak ödenmiş olan biletlerin iptal edilmesi halinde, Üyeler’den Yurt İçi uçuşları için 70 TL tahsil edilmesi gerekmektedir. Tahsil edilmesi gereken tutar, varsa iade edilecek para tutarından düşülecek, BolPuan’lı kısım kesintisiz iade edilecektir. İade edilecek para tutarı, tahsil edilmesi gereken iade bedelini karşılamıyorsa, eksik kısım tahsil edilip BolPuan cinsinden olan tutar kesintisiz iade edilecektir. İade işlemi tamamen BolPuan’la satın alınmış bir bilet için yapılıyorsa, iade bedeli yukarıda belirtildiği şekilde, yurt içi uçuşlar için 70 TL tahsil edilerek yapılabilecektir. İade işlemi sırasında üyeye iade edilen net tutar biletteki vergi bedelinden düşük ise, iptal işlemi sırasında iade bedeli tahsil edilmeyecek, yalnızca vergi iadesi yapılacaktır.

·       Kampanya kapsamında alınan bilette değişiklik yapılması halinde, değişiklik yapılan uçuşun Taşıma Ücretindeki kalemler ile ilk uçuşun Taşıma Ücretindeki kalemler arasında ücret farkı var ise, yalnızca her bir ücret farkını ödeyerek ancak ceza ödemeden biletinizi değiştirebilirsiniz. Cezasız değişiklik hakkı ile ilgili diğer tüm detaylar için https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/tum-ucuslarda-cezasiz-degisiklik-hakki sayfasını ziyaret ediniz.

·       Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

·       Pegasus, kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.


Yukarı Yukarı