tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Yurt İçi Uçuşlarında %25 İndirim Fırsatı

Sen de 14 Temmuz’a kadar yurt içi biletini flypgs.com veya Pegasus mobil uygulamamdan şimdiden al, 4 Ekim – 29 Aralık 2021 tarihleri arasında Türkiye’nin dört bir yanına vergiler hariç %25 indirimle uç!

Yurt İçi Uçuşlarında %25 İndirim Fırsatı

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  12 Temmuz 2021 / 14 Temmuz 2021
 • UÇUŞ TARİHİ
  04 Ekim 2021 / 29 Aralık 2021
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

·       Satış Tarihi: 12 – 14 Temmuz 2021 (Türkiye yerel saatine göre 12 Temmuz saat 00:01’den itibaren 14 Temmuz 2021 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

·       Uçuş Tarihi: 4 Ekim – 29 Aralık 2021 (Kalkış saati Türkiye yerel saatine göre 4 Ekim 2021 saat 00:01’den itibaren 29 Aralık 2021 saat 23:59 tarihine kadar olan uçuşlarda geçerlidir.) (27 Ekim – 1 Kasım 2021 tarihleri arasındaki uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.)

·       Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Tüm yurt içi uçuşlarda geçerlidir. (Kıbrıs uçuşları kampanya kapsamında değildir.)

·       Kampanya İndirim Oranı: Vergiler hariç %25 İndirim

·       “Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar”

·       Kampanya sadece flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulaması üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.

·       Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki “Yurt İçi %25 İndirimli" butonuna tıklandığında, bilete söz konusu indirim yansıyacaktır.

·       Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir.

·       Henüz Pegasus BolBol üyesi olmayan misafirlerimiz kampanya süresi içinde Pegasus BolBol üyesi olarak kampanya kurallarına uygun biletleme yaptıkları takdirde kampanyadan faydalanabilir. Ücretsiz BolBol üyesi olmak için tıklayınız.

·       Kampanyadan bebek yolcular (0-2 yaş) yararlanamaz. Kampanyadan çocuk misafirlerimiz ise 18 yaşından büyük bir üyemiz üzerinden bağlı üyelik oluşturarak faydalanabilir.

·       İndirim kapsamında düzenlenecek olan iç hat biletleri Eko paket ücret içeriğini kapsar. İç hatlarda Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

·       Bu kampanyadan satın aldığınız biletleri ceza ödemeden değiştirebilir, açığa alabilirsiniz. Değişiklik yaptığınız durumda yalnızca iki bilet arasındaki ücret farkını ödeyerek (Eğer değişiklik yapılan uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücreti, ilk uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücretinden yüksek ise) biletinizi değiştirebilirsiniz.

·       Cezasız değişiklik ve açığa alma hakkı ile ilgili diğer tüm detaylar için /kampanyali-ucak-biletleri/tum-ucuslarda-cezasiz-degisiklik-hakki  sayfasını ziyaret ediniz

·       Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

·       Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

·       Pegasus, kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

Yukarı Yukarı