Yurt Dışına Özel Mobilde %30 İndirim

Yurt dışı planlarını yapmanın tam zamanı! 20 Eylül - 27 Ekim 2016 tarihleri arasında Avrupa ve Balkanlara %30 indirimli seyahat etmek için uçak biletini 7 Temmuz'a kadar mobil uygulamamızdan ya da mobil sitemizden alman yeterli. Hemen uçak biletini al, bu fırsatı kaçırma!

Kampanya Özellikleri

 • SATIŞ TARİHİ
  05 Temmuz / 07 Temmuz 2016
 • UÇUŞ TARİHİ
  20 Eylül / 27 Ekim 2016
Yurt Dışına Özel Mobilde %30 İndirim
 1. Kampanyanın geçerli olduğu hatlar : Seçili Yurtdışı Hatları (Milan- Bergamo, Milano(Malpensa), Roma – Fiumicino, Bologna, Paris- Orly, Lyon, Tiran, Kopenhag, St. Etienne, Marsilya, Stokholm, Priştine, Üsküp, Oslo , Bükreş, Belgrad)
 2. Uçuş tarihi : 20 Eylül - 27 Ekim 2016
 3. Satış tarihi: 5-7 Temmuz 2016
 4. Ücret / İndirim: Seçili dış hat uçuşlarında mobil satışlarda %30 indirim
 5. Bu indirim yalnızca iOS ve Android mobil uygulamalar ve mobil flypgs.com adresinden alınacak biletler için geçerlidir.
 6. İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
 7. Bu fiyatlar direkt uçuşlar için geçerlidir.
 8. Kampanya fiyatlarına check-in bedeli dâhildir. Ücretlere her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için yurt dışında 8 USD’den başlayan check-in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.