Fast Track ile Uçuş Öncesi Hızlı Geçiş

 İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan yurtiçine ya da yurtdışına yapmayı planladığın seyahatini daha kolay, daha hızlı, daha konforlu ve daha keyifli hale getirmek ister misin?

İstanbul Sabiha Gökçen’de güvenlik ve pasaport geçiş noktalarında sana zaman kazandıracak ve seyahatine güzel bir başlangıç yapmanı sağlayacak Fast Track (Hızlı Geçiş) hizmeti ile bu mümkün!


Pegasus Misafiriysen Ayrıcalıklısın!


X-ray geçişlerinden, güvenlik ve pasaport kontrollerinden vakit kaybetmeden geçmeni sağlayan Fast Track hizmetinden Pegasus misafiriysen %25 indirimli olarak faydalanabilirsin!


Fast Track’i Nasıl Kullanırsın?

Fast Track hizmetini satın aldıktan sonra cep telefonuna kısa mesajla gelen kodu hizmet noktasındaki görevliye gösteriyorsun, bu kadar basit!
Unutma; kod gönderildiği günden itibaren 1 yıl geçerli, kullandığın anda ise geçerliliğini yitiriyor.

  • SMS olarak cep telefonuna gelen Fast Track kodların ile birlikte, terminal giden yolcu katı, orta giriş kapısını geçtikten sonra sol tarafta bulunan Fast Track hizmet noktasından geçebilirsin.
  • Eğer iç hatlar seyahatin için Fast Track hizmetini satın aldıysan, terminal orta giriş kapısından giriş yapıp, solunda yer alan Fast Track hizmet noktasından, ardından iç hatlar giden yolcu 2. güvenlik taramasında G kontuarının karşısında bulunan asma katta Fast Track hizmet noktasından geçiş yapabilirsin.
    Eğer dış hatlar seyahatin için Fast Track hizmetini satın aldıysan, terminal orta giriş kapısından giriş yapıp, solunda yer alan Fast Track hizmet noktasından, ardından dış hatlar giden yolcu pasaport kontrol noktasının sağında bulunan Fast Track hizmet noktasından geçiş yapabilirsin.
  •  İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nı kullanarak Türkiye’ye giriş yapıyorsan, uçaktan inip terminale giriş yaptıktan sonra, pasaport kontrol noktasının solunda bulunan Fast Track hizmet noktasından yararlanabilirsin.

Ayrıca yolcu hizmeti satın aldığın günden sonraki 90 gün içinde İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nı kullanarak Türkiye’ye dönüş yaparsan, terminalin gelen yolcu girişinde solda bulunan Fast Track pasaport kontrol noktasından da hızlı geçiş yapabiliyorsun.

 

“Bana da Fast Track” Diyorsan

Seyahat öncesi sana hız kazandıracak Fast Track hizmet kodlarını buraya tıklayarak satın alabilirsin.

 

Fast Track ile Hızlı Bir Şekilde Geçip Gidebileceğin Noktalar

  • Terminal ana girişi iç ve dış hatlar gidiş yolcu katı orta giriş kapısı (Fast Track tabelasının asılı olduğu giriş noktası),
  • İç hatlar ikinci güvenlik kontrol noktası (İç hatlar gidiş katı G kontuarının karşısında bulunan asma katta Fast Track tabelasının bulunduğu nokta),
  • Dış hatlar gidiş katı pasaport kontrol noktası (33 numaralı pasaport bankosu, dış hatlar gidiş katı pasaport kontrol noktası),
  • Dış hatlar geliş katı pasaport kontrol noktası (18 numaralı pasaport bankosu, dış hatlar geliş katı pasaport kontrol noktası).

 

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.