SAYFA BAŞINA DÖN

50 çeşit lezzet arasından dilediğini seç...

 

Önceden sipariş verebileceğin birbirinden lezzetli yemekler uygun fiyata. Sıcak yemekten, salataya, kahvaltıdan, sushiye, ravioliden, pastaya onlarca seçenek Pegasus Cafe’de seni bekliyor.

Önce seç, uçarken önüne gelsin! 

 

*Aşağıdaki fiyatlar yurt dışı uçuşlarında kura göre değişiklik gösterebilir.

Uçuşuna Yemek Ekle

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Biletini alırken yemek siparişi verebilirsin

Biletini satın aldıktan sonra flypgs.com’dan mobil uygulamadan, acenteden ya da çağrı merkezinden sipariş verebilirsin.

Unutma uçuşuna 24 saat kalana kadar yemek siparişi verebilirsin!

Yemeğini diğerleri ile birlikte al, avantajlı çık!

Yemek mi satın alıyorsun? Pegasus’un Uçuş Paketleri’nden kendine uygun olanı seçerek ekstra avantajlardan da yararlanmak istemez misin? Sadece yemek satın almak yerine Uçuş Paketleri sayesinde bagajını ve koltuğunu da çok daha ucuza satın alabilirsin.

Pegasus Cafe Uçak İçi Menüsü

Uçuştan önce yemek siparişini vermediysen, ucak içindeki lezzetli alternatiflerin tadına bakabilirsin. Zengin sandviç çeşitlerinden snack'lere, sıcak/soğuk içeceklerden, alkollü içeceklere kadar dilediğin şeyi seçip bulutların üstünde keyfini çıkarabilirsin.

İÇ HAT DIŞ HAT
  • Sıkça Sorulan Sorular
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.