Kampanyalar hakkında bilgi almak, Pegasus bilet işlemleriniz ya da talepte bulunmak için, Pegasus Müşteri Hizmetleri ihtiyaç hissettiğin her an yanında.
0888 228 12 12* no’lu Pegasus Çağrı Merkezi’ni arayarak istediğin işlemi 7/24 yapman mümkün.

  1. Pegasus’la iletişime geçmek için 0888 228 12 12 no’lu PGS numarasını aramanın dışında başka bir seçeneğin daha var: www.flypgs.com üzerinden “Bilet İşlemlerim”e girerek Rezervasyon Numaran (PNR) ve soyadınla istediğin tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebileceğin gibi, web sitemiz üzerinden alacağın biletlerde %8’e varan indirimlerden faydalanma şansını da yakalayabilirsin.
  2. *0888 228 12 12 Pegasus numaramız tüm kullanıcılar için (Türk Telekom Mobil, Türk Telekom Ev Telefonu, Turkcell, Vodafone) ücretlendirme periyodu (vergiler dahil), saniye olarak hesaplanır. Dk. 1,5/TL olarak operatörünüz tarafından faturanıza yansıtılır.
  3. Operasyonel nedenlerden dolayı yaşanan sefer iptalleri ve sefer saat değişiklikleri için 0850 250 67 02 numaralı hattımızı arayarak rezervasyon değişikliği ya da iptal iade işlemlerini gerçekleştirebilirsin. Ücretlendirme: Türk Telekom’a ait sabit hatlardan yapılan aramalarda dk. başına 0,1459 TL’dir. GSM abonelerinin tarifesindeki sabit hat veya her yöne dk.’larından düşürülürken tarifede dk. kullanımı yok ise kullanılan operatörün sabit arama ücretine göre faturalandırılır. Tarifede dk. kullanımı yok ise kullanılan operatörün sabit arama ücretine göre faturalandırma işlemi yapılır.
×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.