Bültenler


11.8.2014

Çok Gezenler Kulübü 11-17 Ağustos arasında Budapeşte ve Prag'da!

Çok Gezenler Kulübü’nden Elif (@cizenbayan), Ece (@ecemen), Hazal (anlamarama), instagram’ın Türkiye fenomenlerinden biri olan Sefa (@sefayamak), videolarını çekecek Deniz (@deniztarsus) ve Ethem (@ethemonur) ile birlikte bu kez Pegasus’un yeni uçuşa başladığı iki şehirde olacak!

Budapeşte’de Türkler’in en tercih ettiği festivallerden biri olan Sziget’i görecek, Tuna Nehri’nin ayırdığı Budin ve Peşte sokaklarındaki en lokal yerleri gezecek, Balıkçı Burcu’nun tepesinden şehrin fotoğraflarını çekecek, iki simge Zincir ve Özgürlük köprülerinden yürüyecek, Kahramanlar Meydanı’ndan geçecek ve şehrin tüm özel noktalarını sizin için yazacaklar. Prag’da ise dar sokakların açıldığı Kale, eski şehir meydanı, Karl Köprüsü, Astronomik Saat ve Dans eden ev onları bekliyor olacak.

Siz de peşlerinden bu iki şehri gezebilir, ardından biletinizi alıp yaz bitmeden keşfetmek için bir hafta sonunuz ayırabilirsiniz!


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.