SAYFA BAŞINA DÖN

Reklam, Hizmet Alımı ve Sponsorluklar


Pegasus'ta misafirlerimize imkan ve ilham vererek hayatı dolu dolu yaşamalarına, çok daha sık seyahat etmelerine yardımcı olabilmek bizim için çok önemli.

Sponsorluk projelerimizi de bu bakış açısıyla ilham veren ve hayatı renklendiren konulardan seçiyoruz. Bizim işimiz seyahat! Misafirlerimize daha sık seyahat etmelerine ilham veren sponsorluklara önem veriyoruz.


Sponsorluk Talebi

Senin de bizimle paylaşmak istediğin sponsorluk projelerin varsa lütfen bizimle iletişime geç.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.