Bültenler


25.3.2014

Çok Gezenler Kulübü 2-6 Nisan arasında Madrid'de!

San Francisco El Grande basiliği, şehrin orta yerindeki Mısır tapınağı Templo Debod, Don Kişot'un yazarı Cervantes'in öldüğü ev, bilim müzesi Cosmocaixa, Picasso ve Dali'nin eserlerine hayranlıkla bakabileceğiniz Reina Sofia ve tabii ki Real Madrid'in maçlarına ev sahipliği yapan stadyum... Bunlar Madrid hakkında bildikleriniz.

Çok Gezenler Kulübü'nden Tanem, Hazal, Ufuk, Deniz ve Ethem çok daha fazlasını keşfetmek için 2-6 Nisan arasında Madrid sokaklarında olacak. Size hem merak ettiğini yerleri, hem de Madrid'de meğer neler varmış diyeceğiniz güzellikleri keşfetmek onların işi. Önce yazdıklarına, filme çektiklerine bakın, sonra da yeni açılmış Madrid hattımız için en uygun fiyatlı biletleri alın!

 


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.