Bültenler


4.12.2014

Çok Gezenler Kulübü 22-26 Aralık'ta İzmir'de

Yazın Alaçatı ya da Çeşme peşinde plajların dolduğu, her mevsim Efes Antik Kent'ini görmek için turistlerin doluştuğu, Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biridir İzmir. Anlat, sev, yaşa, bitmez...

Kordon Boyu'nda yürüyüp, güneşi batırmaya; Asansör'e çıkıp denize bakmaya;Kemeraltı Çarşısı'nda turşu suyu içip dolanmaya; Saat Kulesi önünde hatıra fotoğrafı çektirmeye; Havra Sokağı'nda alışveriş yapmaya; Agora Açıkhava Müzesi'nde tarihi solumaya atlayıp da gidilir ama, biz bunlarla kalmayacak, İzmir'in kahvelerini, kumrucularını, Seferihisar'ın sakin hayatını, Urla'nın botanik bahçelerini, Tire'nin köftesini, Selçuk'un tarihini de yakından göreceğiz. Kim bilir, belki daha önce İzmir'de hiç bilmediğiniz camiler, medreseler, kiliseler, müzeler Çok Gezenler Kulübü'nün seyahatinden sonra listelerinize girebilir! 

 


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.