Bültenler


14.7.2015

Çok Gezenler Kulübü 26 Temmuz - 2 Ağustos arasında @pegasusairlines ile Datça Yarımadası Keşfinde

Club Amazon’da çingene karavanlarında kalıp, Amazon’u andıran doğayı bizimle keşfetmek… Datça’da Hayıtbükü, Palamutbükü, Ovabükü koylarında denizin güzellikleriyle tanıştıktan sonra Fevzi Abi’de otların ve balıkların dünyasıyla haşır neşir olmak…

Bozburun Yatch Club’da galmping yapmak…Komşumuz Yunanistan’ı Simi adasında ziyaret etmek…. Selimiye’de denizin üzerinde yürümek…. Akyaka’da kitesurf öğrenmek, Azmak’ın 6 derece nehir suyuna atlamak için 26 Temmuz – 2 Ağustos arasında Datça yarımadasında olacağız! Sen de @ecemen @anlamarama @baharakinci @nornek @tatdedektifi ve @cokgezenlerkulubu ile Türkiye'de maviyle yeşilin içiçe en güzel olduğu yerlerden birini, Datça yarımadasını keşfe çıkmaya hazır mısın?


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.