Bültenler


14.4.2015

Çok Gezenler Kulübü Pegasus’la Lyon, Marsilya, Nice'i keşfedecek muhabirler arıyor!

22-24 Mayıs Lyon, 26-29 Mayıs Marsilya, 29 Mayıs – 1 Haziran Nice muhabiri olmak için

1.13-21 Nisan tarihleri arasında #yazgelse etiketiyle yazın en çok sevdiğin yerin fotoğrafını, hikayesiyle birlikte instagram'a yükle 2. @cokgezenlerkulubu @pegasusairlines hesaplarını mention'la ve takip et 3. Bu şehirlerden hangisine gitmek istediğini belirt 4. Sabah 8'de kalkıp 20 km yol yürümeyi, güzel fotoğraflar çekmeyi, gezdiğin yerlerin hikayelerini yazmayı taahhüt et 21 Nisan’da Çok Gezenler Kulübü jürisi finale kalan 10 kişiyi seçecek, bu 10 kişiyle bir araya geldikten sonra da Nice, Marsilya ve Lyon’a gidecek 3 muhabiri 25 Nisan'da duyuracak! Kazandıktan sonra vizeni alması senden, biletler Pegasus'tan, tamamlaman gereken görev listesi Çok Gezenler Kulübü'nden! Bu seyahat süresince Pegasus’la Çok Gezenler Kulübü tüm mecralarında senin fotoğrafların, yazıların, keşiflerin yayınlanacak! Sen de Çok Gezenler Kulübü’nün daimi üyelerinden biri olacaksın. Çok gezmeye hazır mısın?


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.