Bültenler


2.9.2014

‘Dünyanın En Güzel Hediyesi’ne Katılma Heyecanı Devam Ediyor

Pegasus Hava Yolları’nın bir kız çocuğunun çizdiği “Hayalindeki Tatil”in resmini en yeni uçağı üzerinde gökyüzünde dolaştırma imkanı sunan ‘Dünyanın En Güzel Hediyesi’ kampanyasına başvurular 8 Eylül’de sona eriyor. Pegasus’un Ocak ayında filosuna katacağı yeni uçağına kız çocuğunun ismini vermek isteyen misafirler için ise ‘Uçağa İsim Ver’ çekilişi ile heyecan 30 Eylül’e kadar devam ediyor

Pegasus Hava Yolları, filosuna katılan yeni uçaklarına Pegasus Aile Bireyleri’nin son doğan kız çocuklarının isimlerini verme geleneğini, 2011 yılından beri ‘Dünyanın En Güzel Hediyesi’ kampanyası aracılığıyla misafirleri ile paylaşıyor.

Pegasus, bu yıl ‘Dünyanın En Güzel Hediyesi’ kampanyasının içeriğini 3-10 yaş arasındaki kız çocukları için “Hayalindeki Tatil” temalı bir resim yarışması ekleyerek zenginleştirdi. 8 Eylül’de başvuru süresi sona eren resim yarışmasının ardından toplanacak jüri en özgün resmi seçecek, Pegasus’un Mart 2015’te filosuna katılacak yeni Boeing 737-800 uçağı bu resim ile kaplanacak. Üstelik, yeni uçak ismini de kazanan resmi çizen minikten alacak.

Yarışmaya katılan resimleri değerlendirerek en özgün resmi seçecek olan jüride de başrolde kız çocukları yer alıyor. Jüri, Pegasus’un filosunda bulunan uçaklara ismini vermiş Pegasus Aile Bireyleri’nin kız çocukları ile geçmiş yıllarda “Dünyanın En Güzel Hediyesi” kampanyası talihlilerinden oluşuyor. Jüriye, kampanyaya yeni kurgusu dahil tüm hazırlık sürecinde danışmanlık yapan Gelişim Uzmanı Psikolog Sinem Olcay Kademoğlu eşlik ediyor.

İsim çekilişi heyecanı 30 Eylül’e kadar sürüyor.

Pegasus’un en genç uçaklardan oluşan filosuna Ocak 2015’te katılacak yeni uçağı için ‘Dünyanın En Güzel Hediyesi’ kampanyası kapsamında geçmiş yıllarda olduğu gibi bir isim çekilişi düzenleniyor. Resim yarışmasına katılmamış olan 0-10 yaş arası kız çocukları için heyecanı devam ettiren “Uçağa İsim Ver” çekilişi, 30 Eylül’e kadar devam ediyor. Kız çocuklarının isminin Pegasus’un en yeni uçağı üzerinde 35 ülkede dolaşmasını isteyen ebeveynler, www.ucagaisimver.com adresi üzerinden başvuru formunu doldurarak kız çocukları için çekilişe katılabilir.


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.