Bültenler


2.9.2014

‘Dünyanın En Güzel Hediyesi’ne Katılma Heyecanı Devam Ediyor

Pegasus Hava Yolları’nın bir kız çocuğunun çizdiği “Hayalindeki Tatil”in resmini en yeni uçağı üzerinde gökyüzünde dolaştırma imkanı sunan ‘Dünyanın En Güzel Hediyesi’ kampanyasına başvurular 8 Eylül’de sona eriyor. Pegasus’un Ocak ayında filosuna katacağı yeni uçağına kız çocuğunun ismini vermek isteyen misafirler için ise ‘Uçağa İsim Ver’ çekilişi ile heyecan 30 Eylül’e kadar devam ediyor

Pegasus Hava Yolları, filosuna katılan yeni uçaklarına Pegasus Aile Bireyleri’nin son doğan kız çocuklarının isimlerini verme geleneğini, 2011 yılından beri ‘Dünyanın En Güzel Hediyesi’ kampanyası aracılığıyla misafirleri ile paylaşıyor.

Pegasus, bu yıl ‘Dünyanın En Güzel Hediyesi’ kampanyasının içeriğini 3-10 yaş arasındaki kız çocukları için “Hayalindeki Tatil” temalı bir resim yarışması ekleyerek zenginleştirdi. 8 Eylül’de başvuru süresi sona eren resim yarışmasının ardından toplanacak jüri en özgün resmi seçecek, Pegasus’un Mart 2015’te filosuna katılacak yeni Boeing 737-800 uçağı bu resim ile kaplanacak. Üstelik, yeni uçak ismini de kazanan resmi çizen minikten alacak.

Yarışmaya katılan resimleri değerlendirerek en özgün resmi seçecek olan jüride de başrolde kız çocukları yer alıyor. Jüri, Pegasus’un filosunda bulunan uçaklara ismini vermiş Pegasus Aile Bireyleri’nin kız çocukları ile geçmiş yıllarda “Dünyanın En Güzel Hediyesi” kampanyası talihlilerinden oluşuyor. Jüriye, kampanyaya yeni kurgusu dahil tüm hazırlık sürecinde danışmanlık yapan Gelişim Uzmanı Psikolog Sinem Olcay Kademoğlu eşlik ediyor.

İsim çekilişi heyecanı 30 Eylül’e kadar sürüyor.

Pegasus’un en genç uçaklardan oluşan filosuna Ocak 2015’te katılacak yeni uçağı için ‘Dünyanın En Güzel Hediyesi’ kampanyası kapsamında geçmiş yıllarda olduğu gibi bir isim çekilişi düzenleniyor. Resim yarışmasına katılmamış olan 0-10 yaş arası kız çocukları için heyecanı devam ettiren “Uçağa İsim Ver” çekilişi, 30 Eylül’e kadar devam ediyor. Kız çocuklarının isminin Pegasus’un en yeni uçağı üzerinde 35 ülkede dolaşmasını isteyen ebeveynler, www.ucagaisimver.com adresi üzerinden başvuru formunu doldurarak kız çocukları için çekilişe katılabilir.


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.