Bültenler


20.3.2014

30 Mart’ta Geçilecek Yaz Saati Uygulaması Hakkında

Değerli misafirlerimiz, 30 Mart’ta geçilmesi planlanan 2014 yaz saati uygulaması, Bakanlar Kurulu Kararı uyarınca 31 Mart’a ertelenmiştir.

Buna istinaden, 30 Mart’ta gerçekleşecek olan tüm iç ve dış hat seferlerimizin Türkiye’den yurtdışına olan saatleri aynı kalacaktır. Sadece yurtdışından Türkiye’ye olan seferlerimizin kalkış saatlerinde değişiklik yapılmıştır. 30 Mart’ta gerçekleşecek olan seferlerimizin yurt dışından kalkış saatleri 14 Mart 2014 tarihine kadar alınan biletlerde belirtilen mevcut tarife saatinden 1 saat sonra gerçekleştirilecektir. 14 Mart 2014 tarihinden sonra alınan biletlerde herhangi bir tarife değişikliği olmayacaktır. İç hat veya dış hat bağlantısı olan transit misafirlerimizin bağlantı süreleri aynı kalacaktır. 30 Mart’ta seyahat edecek misafirlerimizin uçuş saatlerini www.flypgs.com üzerinden kontrol etmelerini önemle rica eder; Türkiye’deki havalimanlarından seyahat edecek misafirlerimizin yurtiçi seferlerde kalkış saatinden en az 2 saat, yurtdışı seferlerde ise kalkış saatinden en az 3 saat önce havalimanında bulunmalarını öneririz. 


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.