Bültenler


20.3.2014

30 Mart’ta Geçilecek Yaz Saati Uygulaması Hakkında

Değerli misafirlerimiz, 30 Mart’ta geçilmesi planlanan 2014 yaz saati uygulaması, Bakanlar Kurulu Kararı uyarınca 31 Mart’a ertelenmiştir.

Buna istinaden, 30 Mart’ta gerçekleşecek olan tüm iç ve dış hat seferlerimizin Türkiye’den yurtdışına olan saatleri aynı kalacaktır. Sadece yurtdışından Türkiye’ye olan seferlerimizin kalkış saatlerinde değişiklik yapılmıştır. 30 Mart’ta gerçekleşecek olan seferlerimizin yurt dışından kalkış saatleri 14 Mart 2014 tarihine kadar alınan biletlerde belirtilen mevcut tarife saatinden 1 saat sonra gerçekleştirilecektir. 14 Mart 2014 tarihinden sonra alınan biletlerde herhangi bir tarife değişikliği olmayacaktır. İç hat veya dış hat bağlantısı olan transit misafirlerimizin bağlantı süreleri aynı kalacaktır. 30 Mart’ta seyahat edecek misafirlerimizin uçuş saatlerini www.flypgs.com üzerinden kontrol etmelerini önemle rica eder; Türkiye’deki havalimanlarından seyahat edecek misafirlerimizin yurtiçi seferlerde kalkış saatinden en az 2 saat, yurtdışı seferlerde ise kalkış saatinden en az 3 saat önce havalimanında bulunmalarını öneririz. 


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.