Bültenler


1.9.2014

Pegasus Airlines PWA Windsurf Dünya Kupası Alaçatı Şampiyonları

Pegasus Hava Yolları ana sponsorluğunda bu yıl 8. kez gerçekleştirilen ve 35 ülkeden 59 erkek, 22 kadın sporcunun #rüzgaraşkına yarıştığı Pegasus Airlines PWA Windsurf Dünya Kupası, 31 Ağustos günü yapılan final yarışları ile sona erdi. Dünyanın en hızlı windsurfçülerinin yarıştığı kupada 9’u kadın 28 Türk sporcu da yer aldı. Pegasus Airlines PWA Windsurf Dünya Kupası yarışlarında dereceye giren sporcular toplam 55.000 Euro’luk ödülü paylaştılar.

26 Ağustos Salı günü başlayan ve 1 hafta boyunca süren yarışlar ardından Pegasus Airlines PWA Windsurf Dünya Kupası’nda Kadınlarda geçen senenin birincisi Arubalı Sarah Quita Offringa, bu sene de birinciliğini korudu. Fransız Delphine Cousin’in 2. olarak tamamladığı yarışlarda üçüncülük Türk sporculardan Lena Erdil’in oldu. Başarılı Türk sporculardan Fulya Ünlü yarışları 5 sırada tamamlarken geçen senenin üçüncüsü Çağla Kubat ise 6.lık elde etti. Kadınlarda kupanın birincisi Sarah Quita Offringa’ya ödülünü Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç verirken; ikinci olan Delphine Cousin ve üçüncü olan Lena Erdil, ödüllerini İzmir Ticaret Odası Başkanı Yusuf Öztürk’ün elinden aldı.

Erkeklerde ise Fransız Julien Quentel şampiyon oldu. Geçen senenin birincisi Fransız Antoine Albeau 2., Fransız Pascal Toselli ise 3. olarak yarışları tamamladı. Quentel’e ödülünü Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Üyesi Emre Berkin verirken, ikinci olan Albeau’ya ödülünü Pegasus Hava Yolları Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk, üçüncü olan Toselli’ye ise ödülünü İzair Genel Müdürü Gürol Yüksel verdi.

Pegasus Özel Hız Ödülü’nü Erkeklerde Cedric Bordes, Kadınlarda Sara Quita Offringa kazandı.

Pegasus Hava Yolları tarafından bu yıl ikinci kez verilen ‘Pegasus Özel Hız Ödülü’ de kupanın son gününde sahiplerini buldu. Final yarışlarında kollarına takılan GPS cihazıyla yarışan sporcular arasından Erkeklerde 68.5 km hıza ulaşan Fransız Cedric Bordes, Kadınlarda ise 61.8 km hızla Arubalı Sara Quita Offringa ödülün sahibi oldu. Kupanın en hızlı windsurfçüsü unvanını alan Sarah Quita Offringa ve Cedric Bordes, 1.000’er Euro ile ödüllendirildi. Hız şampiyonları, ödüllerini Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Sertaç Haybat’ın elinden aldı.


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.