Bültenler


14.5.2015

Pegasus Anı Dükkanı’na Effie’den ödül

Pegasus Hava Yolları, 2015 Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda “Bambaşka Bir Hediye” reklam kampanyasıyla Bronz Effie ödülünü kazandı.

2005 yılından bu yana yılın en çok ses getiren reklam ve pazarlama iletişimi kampanyalarının ödüllendirildiği Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda bu yılın kazananları, 12 Nisan 2015 tarihinde CVK Bosphorus Otel'de yapılan bir ödül töreni ile açıklandı.

Reklamverenler Derneği ve Reklamcılar Derneği’nin Effie Worldwide Inc. İş birliğiyle düzenlenen Effie Türkiye’nin 2015 yılı finalistleri arasında yer alan Pegasus Hava Yolları, ‘Bambaşka Bir Hediye’ reklam kampanyasıyla ‘Ulaşım’ kategorisinde Bronz Effie ödülüne layık görüldü. Ödülü almak üzere törene Pegasus Hava Yolları Marka Pazarlama Müdür Yardımcısı Elif Yalt Başeski, Marka Pazarlama Kıdemli Uzmanı Nazlı Elif Tan ve kampanyanın yaratıcı ajansı Rafineri Reklam Ajansı’ndan Ajans Başkan Yardımcısı Dilek Uçar, Strateji Direktörü Canan Pehlivanoğlu ve Marka Direktörü Erbek Onur katıldı.

Pegasus Hava Yolları, ödül alan reklam kampanyası ile yılbaşında sevdikleri için klasikleşmiş hediyelerden farklı alternatif bir hediye almak isteyen misafirlerini Pegasus Anı Dükkanı’na davet ederek sevdiklerine yeni deneyimler ve anılar biriktirme fırsatı verecek #bambaşkabirhediye önerisi sundu. www.anilardukkani.com web sitesinde yer alan Pegasus Anı Dükkanı ile misafirlerini romantik, lezzetli, keyifli, heyecanlı ve huzurlu olmak üzere beş kategoride sevdikleri için unutulmaz anılar biriktirecekleri seyahat seçenekleri ile buluşturdu. Yönetmenliğini Mete Özok’un yaptığı Rafineri imzalı reklam filminde ise 20 yıl öncesinden günümüze uzanan evli bir çiftin yılbaşı gecelerine yer verildi. Reklam filminde oyunculuğu ile dikkat çeken Coşkun Sabah ise ‘Anılar’ şarkısı ile yılbaşında herkesin Pegasus ile sevdiklerine #bambaşkabirhediye, yani farklı anılar verebileceğinin altını çizdi.


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.