Bültenler


14.5.2015

Pegasus Anı Dükkanı’na Effie’den ödül

Pegasus Hava Yolları, 2015 Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda “Bambaşka Bir Hediye” reklam kampanyasıyla Bronz Effie ödülünü kazandı.

2005 yılından bu yana yılın en çok ses getiren reklam ve pazarlama iletişimi kampanyalarının ödüllendirildiği Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda bu yılın kazananları, 12 Nisan 2015 tarihinde CVK Bosphorus Otel'de yapılan bir ödül töreni ile açıklandı.

Reklamverenler Derneği ve Reklamcılar Derneği’nin Effie Worldwide Inc. İş birliğiyle düzenlenen Effie Türkiye’nin 2015 yılı finalistleri arasında yer alan Pegasus Hava Yolları, ‘Bambaşka Bir Hediye’ reklam kampanyasıyla ‘Ulaşım’ kategorisinde Bronz Effie ödülüne layık görüldü. Ödülü almak üzere törene Pegasus Hava Yolları Marka Pazarlama Müdür Yardımcısı Elif Yalt Başeski, Marka Pazarlama Kıdemli Uzmanı Nazlı Elif Tan ve kampanyanın yaratıcı ajansı Rafineri Reklam Ajansı’ndan Ajans Başkan Yardımcısı Dilek Uçar, Strateji Direktörü Canan Pehlivanoğlu ve Marka Direktörü Erbek Onur katıldı.

Pegasus Hava Yolları, ödül alan reklam kampanyası ile yılbaşında sevdikleri için klasikleşmiş hediyelerden farklı alternatif bir hediye almak isteyen misafirlerini Pegasus Anı Dükkanı’na davet ederek sevdiklerine yeni deneyimler ve anılar biriktirme fırsatı verecek #bambaşkabirhediye önerisi sundu. www.anilardukkani.com web sitesinde yer alan Pegasus Anı Dükkanı ile misafirlerini romantik, lezzetli, keyifli, heyecanlı ve huzurlu olmak üzere beş kategoride sevdikleri için unutulmaz anılar biriktirecekleri seyahat seçenekleri ile buluşturdu. Yönetmenliğini Mete Özok’un yaptığı Rafineri imzalı reklam filminde ise 20 yıl öncesinden günümüze uzanan evli bir çiftin yılbaşı gecelerine yer verildi. Reklam filminde oyunculuğu ile dikkat çeken Coşkun Sabah ise ‘Anılar’ şarkısı ile yılbaşında herkesin Pegasus ile sevdiklerine #bambaşkabirhediye, yani farklı anılar verebileceğinin altını çizdi.


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.