Bültenler


14.1.2014

Pegasus, “Atlayıp Gitsem” Kampanyası ile Herkesi Yeni Nesil Seyahat Deneyimine Davet Ediyor

İstanbul, 14 Ocak 2014- Misafirlerine uygun fiyatlarla uçuş imkanı sunarak Türkiye’de havacılığı değiştiren Pegasus, seyahate farklı bir bakış getiren ve seyahat alışkanlıklarını değiştiren

Pegasus, 30 ülkede toplam 76 noktaya düzenlediği tarifeli uçuşlarla, her anı seyahat fırsatı olarak değerlendirmek isteyen misafirlerini yeni nesil seyahat deneyimi ile tanışmaya davet ediyor. Pegasus, geleneksel tatil dönemlerine ve tatil yörelerine bağlı kalmadan seyahat eden, dilediği ek hizmetleri seçerek uçuşunu kişiselleştirmeyi tercih eden herkese bu deneyimi uygun fiyatları, zamanında kalkan genç filosu ve geniş uçuş ağı ile sunuyor.

Pegasus bu kapsamda hazırlanan 2 reklam filmiyle “Atlayıp Gitsem” diye içinden geçiren herkesin, kendinden bir parça bulmasını hedefleniyor. Reklam filmlerinin ilki; üç kişilik bir ailenin yerinde kebap yemek için günü birlik Gaziantep’e gitmelerini, Gaziantepli kebapçının gözünden aktarırken ikinci film; genç bir çalışanın doğum gününü kutlamak için Paris’e gidişini, patronunun ağzından anlatıyor.

Pegasus’un geleneksel seyahat alışkanlıklarının ötesine geçerek, hayatı yakalamak isteyenlere imkan sunmasını ve ilham vermesini anlatan kampanyanın iletişimi, 360 derecelik platformda gerçekleştiriliyor.#atlayıpgitsem hashtagiyle de sosyal medya kullanıcılarına seslenecek olan Pegasus’un 2014 yılındaki ilk imaj kampanyası, TV, radyo, outdoor ve internet mecralarında yer alıyor.

Kampanyayla ilgili bir açıklama yapan Pegasus Hava Yolları Pazarlama Direktörü Onur Dedeköylü, “Pegasus olarak misafirlerimizi 8 yıldır uygun fiyatlarla, yeni uçaklarla, yüksek zamanında kalkış oranıyla uçuruyoruz. Ayrıca misafirlerimize, istedikleri hizmetleri seçerek kendilerine özel uçuşu tasarlayarak seyahat etme imkanı sunuyoruz. Bu çalışmalarımızla Türkiye’de havacılığı değiştiren havayolu olduk. Misafirlerimize, uygun anlarını tatil için fırsata çevirerek, bütçelerine göre diledikleri gibi kişiselleştirebilecekleri yeni nesil seyahat anlayışını hayata geçirmeleri için imkan sunuyoruz. Yeni iletişim çalışmamızla misafirlerimize seyahat etmek, yeni yerler görmek, yeni şeyler tatmak yani hayatı dolu dolu yaşamak için ilham vermeyi hedefliyoruz. Türkiye’de havacılığı değiştiren havayolundan sonra seyahat anlayışını da değiştiren havayolu olmak hedefimiz. Herkesi hayatı Pegasus’la yakalamaya davet ediyoruz.” dedi.

Atlayıp Gitsem Çekimlerinde Öne Çıkanlar:

Pegasus’un “Atlayıp Gitsem” kampanyasının çekimleri 4 günde Gaziantep ve Paris’te gerçekleştirildi.
Gaziantep filminde; ailenin yeni nesil seyahat deneyimini anlatan kebap ustası rolünde profesyonel oyuncu yerine gerçek kebap ustası rol aldı. Usta, Gaziantep’te yapılan uzun sokak araştırmaları sonucunda bulundu.
Her iki çekim de gezici bir ekip tarafından dokümanter çekim yöntemiyle yapıldı.
Gaziantep iç mekanları haricinde hiç bir yerde ışık kullanılmadı, tüm filmlerde doğal ortam ışıklarından yararlanıldı.
Çekimlerde; Blackmagic poket cinema, Leica M ve Sony FS 700 olmak üzere 3 ayrı kamera kullanıldı.
Çekimlerde doğallık katmak adına özel bir objektif olan Leica 50mm f/0.95 Noctilux kullanıldı.

http://www.flypgs.com/atlayipgitsem/


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.