Bültenler


18.4.2016

Pegasus Band, Ofisten Sahneye Yarışması’nın birincisi olarak Cannes’a kanat açtı

“Ofisten Sahneye” yarışmasında Türkiye’nin en önemli şirketlerinin kurduğu orkestralarla yarışan Pegasus Band, seyircilerden ve jüriden tam puan alarak, yirmi altı şirket arasında yarışmayı birincilikle bitirdi. Pegasus Band orkestrası ayrıca en iyi uyum ödülünü, grubun solisti Hürol Herkesecan ise toplam kırk solist arasından en iyi yorumcu ödülünü aldı. Geceden üç ödülle dönen Pegasus Band, Cannes Fim Festivali’nde Pegasus’u ve Türkiye’yi temsil edecek.

2011 yılından bu yana şirket çalışanlarından oluşan orkestraların kıyasıya rekabetine sahne olan Ofisten Sahneye Müzik Yarışması’nda final heyecanı oldukça çekişmeli geçti. Pegasus Hava Yolları’nın kabin ve insan kaynakları departmanlarında çalışan Aile Bireylerinden Kurulu Pegasus Band, başarılı performansı ve izleyicilere sundukları güzel müzikler sonucunda birinciliği göğüsledi.

Pegasus Band, Mürekkep İstanbul’da gerçekleştirilen Ofisten Sahneye müzik yarışmasında, seyircilerin yanı sıra müzisyen, aranjör, yapımcı ve DJ’lerden oluşan deneyimli jüriden aldığı yüksek puanla müzik alanındaki başarısını kanıtladı.

Pegasus’un Kabinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nurçin Özsoy, Pegasus Hava Yolları’nı temsilen yarışmaya katılan Pegasus Band için, “Pegasus Aile Bireylerimizin kazandıkları bu ödülle takım çalışması ve sosyal aktiviteler alanlarında başarılarını perçinlediklerini düşünüyorum. Pegasus Band üyelerini sergiledikleri başarılı performanstan dolayı tebrik ediyor, müzik alanındaki başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Cannes Film festivalinin ev sahipliğini üstlenen Palais des Festivals et des Congrès de Cannes bu yıl Ofisten Sahneye Yarışması’nın birincisi olan grubun tüm elemanlarını ağırlıyor. Pegasus Band orkestrası üyeleri Pegasus’u ve ülkemizi temsilen Cannes Fim Festivali’ne katılacaklar.

Pegasus Band Ekibi; Vokalde Kabin Amiri Hürol Herkesecan, Gitarda Kabin Amiri Erinç Vatansever, Gitar ve Vokalde Kabin Memuru Burak Yaman, Davulda Kabin Memuru Alican Gülpınar, Perküsyonda Kabin Memuru İsmail Hakkı Yener, Klarnette Kabin Memuru Kaan Gülden, Bas Gitarda İnsan Kaynakları Departmanı’ndan Onur Yörük ve Bağlamada Kabin Memuru Yunus Emrah Boyraz’dan oluşuyor.


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.