Bültenler


18.4.2016

Pegasus Band, Ofisten Sahneye Yarışması’nın birincisi olarak Cannes’a kanat açtı

“Ofisten Sahneye” yarışmasında Türkiye’nin en önemli şirketlerinin kurduğu orkestralarla yarışan Pegasus Band, seyircilerden ve jüriden tam puan alarak, yirmi altı şirket arasında yarışmayı birincilikle bitirdi. Pegasus Band orkestrası ayrıca en iyi uyum ödülünü, grubun solisti Hürol Herkesecan ise toplam kırk solist arasından en iyi yorumcu ödülünü aldı. Geceden üç ödülle dönen Pegasus Band, Cannes Fim Festivali’nde Pegasus’u ve Türkiye’yi temsil edecek.

2011 yılından bu yana şirket çalışanlarından oluşan orkestraların kıyasıya rekabetine sahne olan Ofisten Sahneye Müzik Yarışması’nda final heyecanı oldukça çekişmeli geçti. Pegasus Hava Yolları’nın kabin ve insan kaynakları departmanlarında çalışan Aile Bireylerinden Kurulu Pegasus Band, başarılı performansı ve izleyicilere sundukları güzel müzikler sonucunda birinciliği göğüsledi.

Pegasus Band, Mürekkep İstanbul’da gerçekleştirilen Ofisten Sahneye müzik yarışmasında, seyircilerin yanı sıra müzisyen, aranjör, yapımcı ve DJ’lerden oluşan deneyimli jüriden aldığı yüksek puanla müzik alanındaki başarısını kanıtladı.

Pegasus’un Kabinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nurçin Özsoy, Pegasus Hava Yolları’nı temsilen yarışmaya katılan Pegasus Band için, “Pegasus Aile Bireylerimizin kazandıkları bu ödülle takım çalışması ve sosyal aktiviteler alanlarında başarılarını perçinlediklerini düşünüyorum. Pegasus Band üyelerini sergiledikleri başarılı performanstan dolayı tebrik ediyor, müzik alanındaki başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Cannes Film festivalinin ev sahipliğini üstlenen Palais des Festivals et des Congrès de Cannes bu yıl Ofisten Sahneye Yarışması’nın birincisi olan grubun tüm elemanlarını ağırlıyor. Pegasus Band orkestrası üyeleri Pegasus’u ve ülkemizi temsilen Cannes Fim Festivali’ne katılacaklar.

Pegasus Band Ekibi; Vokalde Kabin Amiri Hürol Herkesecan, Gitarda Kabin Amiri Erinç Vatansever, Gitar ve Vokalde Kabin Memuru Burak Yaman, Davulda Kabin Memuru Alican Gülpınar, Perküsyonda Kabin Memuru İsmail Hakkı Yener, Klarnette Kabin Memuru Kaan Gülden, Bas Gitarda İnsan Kaynakları Departmanı’ndan Onur Yörük ve Bağlamada Kabin Memuru Yunus Emrah Boyraz’dan oluşuyor.


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.