Bültenler


21.7.2014

Pegasus Cafe Arda Türkmen İşbirliği

Pegasus misafirleri, ünlü Şef Arda Türkmen’in tarifleriyle Pegasus Cafe’de lezzet yolculuğuna devam ediyor.

Misafirlerine keyifli bir seyahat deneyimi yaşatmak üzere ek ürün ve hizmetlerini sürekli çeşitlendiren Pegasus Hava Yolları, Türkiye’nin ünlü şeflerinden Arda Türkmen ile başlayan iş ortaklığı kapsamında misafirlerini Pegasus Cafe ile gökyüzünde özel lezzetlerle buluşturuyor. Arda Türkmen’in Pegasus Cafe’ye özel hazırladığı ilk tarif ‘Elmalı Tarçınlı Muffin’ ardından misafirler, Temmuz ayında ‘Domatesli ve Zeytinli Çörek’ ile lezzet yolculuğuna devam ediyor.

Pegasus Cafe menüsündeki ürün çeşitliliğiyle misafirlerine seçim özgürlüğü sunduklarının altını çizen Pegasus Hava Yolları Kurumsal İletişim ve Sponsor İlişkileri Pazarlama Müdürü Diğdem Cengiz Gürsel: “Misafirlerimizin keyifli bir seyahat deneyimi yaşamaları ve uçuşlarından memnun ayrılmaları için ek ürün ve hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Tıpkı Pegasus gibi özel ve yenilikçi projelere imza atan şef Arda Türkmen’le gerçekleştirdiğimiz işbirliğimizle, misafirlerimize uçuşlarında özel tarifler tatma imkanı sunmak mutluluk verici.” dedi.

Misafirlerin, uçuşlarını Pegasus Cafe’de sunulan damak zevklerine uygun lezzetler ile daha da keyifli hale getirebildiklerini bildiren Gürsel: “Misafirlerimiz tarafından yoğun ilgi gören ve satışlarının başlaması ardından kısa bir sürede büyük beğeni toplayan ilk ürünümüz Elmalı Tarçınlı Muffin’den sonra menümüze yeni bir lezzet ekliyoruz. ‘Domatesli ve Zeytinli Çörek’in misafirlerimiz tarafından çok beğenileceğine ve misafirlerimizi seyahatlerinde özel ve keyifli bir lezzet yolculuğuna çıkaracağına inanıyoruz.” dedi.
Pegasus’un yenilikçi ve diğer markalardan farklılaşan vizyonunu kendisine yakın bulduğunu belirten ünlü şef Arda Türkmen ise menüye eklenen yeni lezzet ile ilgili olarak “Pegasus Hava Yolları ile birlikte Pegasus misafirlerine uçuşları boyunca tadabilecekleri ve hatta tariflerini alıp evde kolayca uygulayabilecekleri lezzetli tarifler yaratmak üzere bir araya geldik. Bir yıl boyunca Pegasus misafirlerinin havada geçirecekleri zamanı, Pegasus Cafe’ye özel hazırladığımız küçük sürprizler ile keyifli kılacağız. Yeni lezzetimiz, Kurutulmuş Domatesli ve Zeytinli Çörek, Pegasus misafirleri için hem doyurucu hem de lezzetli bir tarif oldu. Tüm Pegasus misafirlerine bu lezzeti uçuşları sırasında tatmalarını ve tarifini alarak evde uygulamalarını tavsiye ederim. Şimdiden afiyet olsun!” dedi.


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.