Bültenler


14.11.2014

Pegasus, Cafe Menüsüne Arda Türkmen’in Özel Tarifleriyle Hazırlanan 2 Yeni Ürün Ekledi

Pegasus Hava Yolları, misafirlerini uçuşlarında Türkiye’nin başarılı şeflerinden Arda Türkmen’in özel tarifleriyle buluşturmaya devam ediyor. Misafirler, kasım ayından itibaren Arda Türkmen tarifleriyle hazırlanan Maş Fasulyesi Salatası ve Bitter Çikolatalı Vişneli Muffin ile seyahatlerini tatlandırıyor.

Misafirlerine, uçuşlarını damak zevklerine uygun seçeneklerle kişiselleştirme imkanı sunan Pegasus Hava Yolları, ünlü şef Arda Türkmen ile Nisan ayında başlattığı iş ortaklığı kapsamında Pegasus Cafe lezzetlerini çeşitlendirmeye devam ediyor. Kasım ayından itibaren Pegasus Cafe’nin pre order (uçuş öncesi satış) seçenekleri arasına geleneksel bir lezzet olan Maş Fasulyesi Salatası; uçak içinde bulunan Pegasus Cafe menüsüne ise Bitter Çikolatalı Vişneli Muffin eklendi. 


Arda Türkmen’in özel tarifiyle hazırlanan ve sağlıklı ürünlere yönelişin artmasıyla birlikte son dönemde popülerliği artan Maş Fasulyesi Salatası ile gökyüzünde lezzet yolculuğuna çıkmak isteyen misafirler, bu yeni lezzeti uçuşlarından en az 24 saat öncesine kadar www.flypgs.com üzerinden sipariş edebiliyor.

Çok beğenilen Elmalı Tarçınlı Muffin ile Kuru Domatesli Zeytinli Çörek ardından Pegasus Cafe menüsüne eklenen Bitter Çikolatalı Vişneli Muffin ise misafirlerin uçuşları sırasında çay ve kahve keyiflerini tatlandıracak yeni bir alternatif oluyor.


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.