Bültenler


14.8.2015

Pegasus, Dünyanın En Güzel Hediyesi projesiyle iletişim dünyasının seçkin ödülü “Stevie Gold”u kazandı

Pegasus Hava Yolları, yeni uçaklarına misafirlerinin kız çocuklarının ismini vererek başlattığı ve bu yıl bir kız çocuğunun çizdiği “Hayalindeki Tatil” resmini en yeni Boeing 737-800 uçağının üzerine boyadığı Dünyanın En Güzel Hediyesi (DEGH) projesiyle, uluslararası iletişim dünyasının seçkin ödüllerinden olan Stevie’nin Seyahat ve Turizm kategorisinde Yılın PR Kampanyası alanında birincilik ödülünü kazandı.

Pegasus Hava Yolları, ‘Dünyanın En Güzel Hediyesi’ projesiyle, iletişim, PR ve pazarlama dünyasının en prestijli ödüllerinden sayılan Stevie International Business Award’da Seyahat ve Turizm kategorisinde Yılın PR Kampanyası alanında Gold Stevie ödülüne layık görüldü. Pegasus Hava Yolları Kurumsal İletişim ve Sponsor İlişkileri Pazarlama Müdürü Diğdem Cengiz Gürsel, Gold Stevie ödülüyle ilgili olarak; “Minik misafirlerimizin Pegasus için özel bir yeri var. Minik misafirlerimizin seyahatlerinde fark yaratacak, onların seyahat deneyimlerini zenginleştirecek iletişim çalışmalarına ve projelerine büyük önem veriyoruz. Genç filomuza katılan yeni uçaklarımıza Pegasus Aile Bireylerimizin isimlerini vererek başlattığımız ve 2011 yılında misafirlerimize de açarak gelenekselleştirdiğimiz Dünyanın En Güzel Hediyesi projesine geçtiğimiz sene ‘Hayalindeki Tatil’ temalı özel bir resim yarışması ekledik. Daha önceki senelerde uçaklarımıza isimlerini veren kız çocuklarımızdan oluşan özel jürimizin, yarışmaya başvuran 7400’e yakın resim arasından yaptığı değerlendirme sonucunda yarışmamızın birincisi 9 yaşındaki İzmirli Ada Eminağaoğlu oldu. Ada’nın çizdiği ‘Hayalindeki Tatil” temalı resmi, filomuza katılan en yeni uçağımıza giydirip gökyüzüne taşıdığımız ve bu hayali her gün milyonların geçtiği havalimanlarında sergilediğimiz projemizin temelinde, minik misafirlerimizin hayallerinden aldığımız ilham yatıyor. Bu ilhamın PR dünyasının Oscar’ı kabul edilen Stevie Awards’da karşılık bulduğunu görmekten çok gurur duyuyoruz.” şeklinde konuştu. Stevie Ödülleri (www.StevieAwards.com), 12 yıldır düzenleniyor ve dünyanın 60’tan fazla ülkesinden iletişim ve pazarlama projelerini değerlendiriyor. Yarışmanın ödül verilen her kategorisinde değerlendirmeler, dünyanın önde gelen iş ve akademi liderlerinden oluşan 200 kişilik jüri aracılığıyla yapılıyor. Stevie Awards’un 2015 ödül töreni 23 Ekim’de Kanada’nın Toronto şehrinde gerçekleştirilecek.


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.