Bültenler


1.6.2016

Pegasus ekibi, Turkcell Platinium Bosphorus Cup’ta ikinci oldu

Pegasus Sailing ekibi, 57 teknenin katıldığı Turkcell Platinium Bosphorus Cup’ta IRC 3 klasmanında 13 tekne arasından ikinciliği aldı.

Pegasus  Sailing takımı, 27 - 29 Mayıs tarihlerinde İstanbul Caddebostan ve Boğaziçi rotalarında düzenlenen Türkiye’nin en prestijli yat yarışlarından Turkcell Platinium Bosphorus Cup’ta IRC 3 klasmanında ikinciliği aldı.

 

Bu yıl 15’ncisi düzenlenen Turkcell Platinium Bosphorus Cup’a farklı klasmanlarda toplam 57 tekne katıldı ve Pegasus Sailing 13 tekneyle en kalabalık sınıf olan IRC 3 klasmanında üç günlük yarışın sonunda  ikinci olma başarısını göstererek bu prestijli yarışı kürsüde bitirdi.

 

Turkcell Platinium Bosphorus Cup, 27 Mayıs Cuma günü şiddetli yağmur, Cumartesi ve Pazar günü ise rüzgarsızlık nedeniyle oldukça zor şartlar altında gerçekleştirildi. Üç günlük mücadele sonucunda Pegasus Sailing bu yılki Turkcell Platinium Bosphorus Cup’ta ikinci olmayı başardı.

 


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.