Bültenler


9.11.2014

Pegasus Golf Challenge’ın Kazananları Belli Oldu

Pegasus Hava Yolları tarafından bu yıl altıncı kez düzenlenen Pegasus Golf Challenge Turnuvası, 8-9 Kasım 2014 tarihlerinde Kemer Golf Resort’ta gerçekleşti. Turnuvanın ardından düzenlenen törende dereceye giren katılımcılar, ödüllerini teslim aldı.

Pegasus Hava Yolları’nın 2009 yılından bu yana düzenlediği ve artık gelenekselleşen Pegasus Golf Challenge Turnuvası bu yıl altıncı kez, 8-9 Kasım’da Kemer Golf Resort’ta gerçekleşti. İki gün boyunca keyifli anlara sahne olan turnuvaya Erhan Kamışlı, Emine Kamışlı, Yıldırım Demirören, Çağla Metin, Ece Kurdoğlu, Dilek Türker, Didem Aras, Selahattin Özdoğan, Selim Gülmen, Erdem Kıramer ve Kerem Metin gibi iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı. Koç Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Rahmi Koç’la Kemer Golf Resort’ta bir araya gelen Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, Koç’a Pegasus Hava Yolları’nın uçak maketini hediye etti.

Pegasus Golf Challenge Turnuvası’na toplamda 216 kişi katılım gösterdi. Turnuva’nın ardından düzenlenen törende A, B ve C kategorilerinde ilk üçe giren oyuncular ile ‘gross’, ‘en uzun’ ve ‘bayrağa en yakın vuruşu gerçekleştiren’ kadın ve erkek oyunculara kupaları verildi.

6. Pegasus Golf Challenge Turnuvası’nda Erkekler A, B ve C Kategorileri’nde dereceye giren isimler ödüllerini Esas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emine Kamışlı, Esas Holding Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Kamışlı ve Pegasus Hava Yolları Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk’ten aldılar. Kadınlar A ve B Kategorileri’nde dereceye giren isimlere ise ödüllerini Kemer Golf Resort Başkanı Yıldırım Demirören ve Pegasus Hava Yolları Pazarlama Direktörü Onur Dedeköylü takdim etti. Nearest to Pin ve Longest Drive özel ödüllerini Kemer Golf Resort Kaptanı Erdem Kıramer verirken, Gross Ödülü’nün sahibi ise ödülünü Güliz Öztürk’ün elinden aldı.

Turnuva’da dereceye giren oyuncular ayrıca Pegasus Hava Yolları’ndan yurt içi ve yurt dışı gidiş-dönüş uçak bileti hediyesi ile ödüllendirildi.

Turnuva’nın sonunda Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Emine Kamışlı’ya Pegasus’un golf sporuna katkılarından dolayı Kemer Golf Resort yönetimi adına Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören tarafından onur ödülü verildi.

 

PEGASUS GOLF CHALLENGE 2014 KAZANANLARI

 

Erkekler A Kategorisi

Birinci: Patrick Wendt

İkinci: Levent Topal

Üçüncü: Mahmut Köylü

 

Erkekler B Kategorisi

Birincisi: Andrew Farnham

İkincisi: Cheon Gyu Lee

Üçüncüsü: Shinobu Arimoto

 

Erkekler C Kategorisi

Birinci: İlker Erdoğan

İkinci: Bülent Bıkmaz

Üçüncü: Levent Alimgil

 

Kadınlar A Kategorisi

A1- Zeynep Gazioğlu

A2- Efes Alemdar

A3- Jung Soon Lee

 

Kadınlar B Kategorisi

B1- Nükhet Sebükçebe

B2- Çağla Metin

B3- Peri İslamoğlu

 

Nearest to Pin

Erkekler- Yiğit Ilgaz

Bayanlar- Canan İrengün

 

Longest Drive

Erkekler – Cankurt Bilir

Kadınlar – Hale Berdan

 

Gross

Levent Topal

 

Teşvik Ödülü

Sebahattin Aslan


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.