Bültenler


9.11.2014

Pegasus Golf Challenge’ın Kazananları Belli Oldu

Pegasus Hava Yolları tarafından bu yıl altıncı kez düzenlenen Pegasus Golf Challenge Turnuvası, 8-9 Kasım 2014 tarihlerinde Kemer Golf Resort’ta gerçekleşti. Turnuvanın ardından düzenlenen törende dereceye giren katılımcılar, ödüllerini teslim aldı.

Pegasus Hava Yolları’nın 2009 yılından bu yana düzenlediği ve artık gelenekselleşen Pegasus Golf Challenge Turnuvası bu yıl altıncı kez, 8-9 Kasım’da Kemer Golf Resort’ta gerçekleşti. İki gün boyunca keyifli anlara sahne olan turnuvaya Erhan Kamışlı, Emine Kamışlı, Yıldırım Demirören, Çağla Metin, Ece Kurdoğlu, Dilek Türker, Didem Aras, Selahattin Özdoğan, Selim Gülmen, Erdem Kıramer ve Kerem Metin gibi iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı. Koç Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Rahmi Koç’la Kemer Golf Resort’ta bir araya gelen Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, Koç’a Pegasus Hava Yolları’nın uçak maketini hediye etti.

Pegasus Golf Challenge Turnuvası’na toplamda 216 kişi katılım gösterdi. Turnuva’nın ardından düzenlenen törende A, B ve C kategorilerinde ilk üçe giren oyuncular ile ‘gross’, ‘en uzun’ ve ‘bayrağa en yakın vuruşu gerçekleştiren’ kadın ve erkek oyunculara kupaları verildi.

6. Pegasus Golf Challenge Turnuvası’nda Erkekler A, B ve C Kategorileri’nde dereceye giren isimler ödüllerini Esas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emine Kamışlı, Esas Holding Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Kamışlı ve Pegasus Hava Yolları Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk’ten aldılar. Kadınlar A ve B Kategorileri’nde dereceye giren isimlere ise ödüllerini Kemer Golf Resort Başkanı Yıldırım Demirören ve Pegasus Hava Yolları Pazarlama Direktörü Onur Dedeköylü takdim etti. Nearest to Pin ve Longest Drive özel ödüllerini Kemer Golf Resort Kaptanı Erdem Kıramer verirken, Gross Ödülü’nün sahibi ise ödülünü Güliz Öztürk’ün elinden aldı.

Turnuva’da dereceye giren oyuncular ayrıca Pegasus Hava Yolları’ndan yurt içi ve yurt dışı gidiş-dönüş uçak bileti hediyesi ile ödüllendirildi.

Turnuva’nın sonunda Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Emine Kamışlı’ya Pegasus’un golf sporuna katkılarından dolayı Kemer Golf Resort yönetimi adına Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören tarafından onur ödülü verildi.

 

PEGASUS GOLF CHALLENGE 2014 KAZANANLARI

 

Erkekler A Kategorisi

Birinci: Patrick Wendt

İkinci: Levent Topal

Üçüncü: Mahmut Köylü

 

Erkekler B Kategorisi

Birincisi: Andrew Farnham

İkincisi: Cheon Gyu Lee

Üçüncüsü: Shinobu Arimoto

 

Erkekler C Kategorisi

Birinci: İlker Erdoğan

İkinci: Bülent Bıkmaz

Üçüncü: Levent Alimgil

 

Kadınlar A Kategorisi

A1- Zeynep Gazioğlu

A2- Efes Alemdar

A3- Jung Soon Lee

 

Kadınlar B Kategorisi

B1- Nükhet Sebükçebe

B2- Çağla Metin

B3- Peri İslamoğlu

 

Nearest to Pin

Erkekler- Yiğit Ilgaz

Bayanlar- Canan İrengün

 

Longest Drive

Erkekler – Cankurt Bilir

Kadınlar – Hale Berdan

 

Gross

Levent Topal

 

Teşvik Ödülü

Sebahattin Aslan


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.