Bültenler


21.4.2015

Pegasus Hava Yolları, Airside International Event’te Deneyimlerini Paylaştı

Pegasus Hava Yolları Yer İşletme Direktörü Murat Demirbilek, 13-15 Nisan 2015 tarihlerinde Budapeşte’de gerçekleşen, toplam 95 şirketten 170 havacılık profesyonelinin katıldığı ‘Airside International Event’te yaptığı konuşmasında Pegasus’un sektörel deneyimlerini ve yer eğitimleri ile ilgili gelecek planlarını aktardı.

Her sene düzenlenen ve havacılık sektörünün en önemli etkinliklerinden biri olan Airside International Event, bu yıl 13-15 Nisan 2015 tarihleri arasında Budapeşte’de The Corinthia Otel’de yapıldı. Havacılık sektörünün farklı alanlarından, toplam 95 şirketten 170 kişinin katıldığı etkinlikte iki gün boyunca sektörün başarılı isimleri deneyimlerini aktardı.

Pegasus Hava Yolları Yer İşletme Direktörü Murat Demirbilek, bu önemli etkinlikte konuşmasını gerçekleştirdi. Konuşmasında havacılıkta meydana gelen yer kazalarında, otomasyona ve insana yapılması gereken yatırımın öneminden bahseden Demirbilek, tecrübelerinin yanı sıra Pegasus Hava Yolları’nın konuya yönelik bakış açısını ve bu konuda yaptığı çalışmaları dinleyicilere anlattı. Yer kazalarında insan faktörüne de değinen Demirbilek, verdiği örnekler ile kazalara ilişkin süreçleri nasıl yönetmeleri gerektiğini paylaştı.


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.