Bültenler


13.12.2014

Pegasus ile Sevdiklerine Bu Yılbaşında Seyahat Hediye Et

Pegasus Hava Yolları, yeni yılda sevdiklerine farklı, yaratıcı ve unutulmayacak bir yılbaşı hediyesi vermek isteyenlere “Seyahat En Güzel Hediye” diyor. Bu yılbaşında #bambaşkabirhediye vermek isteyenler Pegasus Anı Dükkanı’ndan sevdiklerine unutulmayacak anılar hediye ediyor.

Hayata geçirdiği projeleriyle misafirlerine daha fazla seyahat etmeleri için ilham veren Pegasus Hava Yolları, yeni yılı alışılmışın dışında bir konseptle karşılıyor. Bu yılbaşında sevdiklerine geçen senelerden farklı ne hediye alacağını düşünen herkese unutulmayacak bir hediye önerisi sunan Pegasus, misafirlerini #bambaşkabirhediye alternatifleri için www.anilardukkani.com sayfasındaki Anı Dükkanı’na davet ediyor. Pegasus Anı Dükkanı, klasikleşmiş hediyelerden sıkılan, sevdiklerinin hayatı dolu dolu yaşamaları ve daha fazla seyahat ederek yeni yerler görmeleri, yeni şeyler tatmaları için #atlayıpgitsem diyerek onlara bir önceki seneden çok farklı bir hediye vermek isteyen herkesin tek adresi olmaya aday.

Sevdiklerine yepyeni ve unutulmaz anılar hediye etmek isteyenler için açılan Anı Dükkanı, yurt içine 39.99 TL’den ve yurt dışına 49.99 Euro’dan başlayan fiyatlarla bilet imkanı sunuyor. Unutulmaz bir kayak tatili için Cenevre veya Zürih; büyüleyici su altında dalış keyfi için Şarm El-Şeyh ya da Hurgada, romantizmin büyüsüne kapılmak isteyen çiftler için ise Kapadokya, yeni anılar biriktirmek isteyenleri bekliyor.

2015’in en orijinal hediyesini seçmek ve sevdiklerine #bambaşkabirhediye vermek isteyen tüm Pegasus misafirleri, yurt içinde 30, yurt dışında 56 olmak üzere, uçuş ağında bulunan 36 ülkede toplam 86 noktadan birini seçip farklı bir deneyim ve en özel hediye alternatifi için https://www.anilardukkani.com web sayfasını ziyaret edebilir.


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.