Bültenler


9.6.2014

Pegasus, İspanya’da En Çok Tercih Edilen Havayolu Şirketleri Arasına Girdi

Pegasus, ilk seferini Mayıs 2013’te Barselona’ya gerçekleştirdiği İspanya’da kısa sürede en çok tercih edilen havayolu şirketlerinden oldu. 19 ülkede hizmet veren Trabber ucuz bilet arama motoru tarafından İspanya’daki site kullanıcıları arasında yapılan araştırmaya göre, İspanyollar yurt dışı uçuşlarında sıklıkla Pegasus’u tercih ediyor. Araştırmada Pegasus’un fiyat ve kalite açısından yarattığı memnuniyete de dikkat çekiliyor.

Pegasus, Mayıs 2013’te tarifeli seferlere başladığı İspanya’da en çok tercih edilen havayolu şirketleri arasına girdi. 19 ülkede faaliyet gösteren ucuz bilet arama motoru Trabber’ın site kullanıcıları arasında yaptığı araştırmada Pegasus; Ryanair, Easyjet ve Transavia havayolu şirketlerinin ardından dördüncü sırada yer aldı. Araştırma, sitenin 2014 yılı uçak rezervasyonları baz alınarak yapıldı.

Trabber; listede dördüncü olarak yer alanPegasus’un fiyat ve kalite konularında zirveyi zorlamaya başladığının altını çizdi. Site, Pegasus ile yılın herhangi bir gününde Barcelona ve Madrid’den İstanbul’a gidiş dönüş 200 avro ve altında seyahat edilebildiğini belirtti.

Pegasus şu anda İspanya’da Barselona ve Madrid olmak üzere iki noktaya uçuş gerçekleştirmekte. Pegasus, misafirlerini Mayıs 2013’te seferlerine başladığı Barselona’dan 39, Mart 2014’te seferlerine başladığı Madrid’den ise 28 uçuş noktasına bağlantılı olarak uçuruyor.

 


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.