Bültenler


13.11.2015

Pegasus, Ordu-Giresun Havalimanı’ndan Seferlerine Başladı

Pegasus Hava Yolları, 13 Kasım itibarıyla misafirlerini Ordu-Giresun Havalimanı’ndan uçurmaya başladı.

Pegasus, yeni iç hat uçuş noktalarından olan Ordu-Giresun Havalimanı’ndan ilk uçuşunu 13 Kasım Cuma günü gerçekleştirdi. Pegasus’un İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile Ordu-Giresun Havalimanı arasındaki uçuşları haftanın her günü karşılıklı seferlerle gerçekleşecek. Haftanın her günü günde iki kez düzenlenen seferlerle misafirler, Ordu-Giresun Havalimanı’ndan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na biletlerini 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla www.flypgs.com’dan, mobile.flypgs.com, Pegasus Mobil Uygulamaları’ndan ve diğer satış kanallarından alabilirler. Misafirler İstanbul aktarmalı olarak yurt içinde ve yurt dışında 50 farklı noktaya uçuşlarını gerçekleştirebilirler. Pegasus, misafirlerini Ordu-Giresun’dan 50 noktaya bağlantılı uçuruyor Ordu-Giresun Havalimanı’ndan uçan misafirler İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden iç hatlarda Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Denizli, Elazığ, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kayseri ve Konya olmak üzere 12, dış hatlarda ise Almati, Amsterdam, Atina, Bağdat, Barselona, Basel, Bişkek, Bologna, Bükreş, Cenevre, Düsseldorf, Erbil, Frankfurt, Londra Gatwick ve Stansted, Hurgada, Kharkiv, Kuzey Kıbrıs – Ercan, Kutaisi, Lviv, Milan-Malpensa, Mineralnye Vody, Moskova, Münih, Nürnberg, Paris, Prag, Priştine, Roma, Saraybosna, Stuttgart, Şarm El-Şeyh, Tahran, Tel Aviv, Tiflis, Tiran, Üsküp ve Viyana olmak üzere 38, toplam 50 noktaya bağlantılı ulaşabiliyor. Ordu Giresun’dan İstanbul’a uçacak Pegasus misafirleri, çağlar boyunca farklı uygarlık ve kültürlere ev sahipliği yapmış İstanbul’da tarihi birçok mekanı ziyaret edebilir, çeşitli sanat müzelerini ve galerilerini gezebilirler. Misafirler, İstanbul’a özel pek çok tur ve etkinlik teklifini flypgs.com altında yer alan deals.flypgs.com’u ziyaret ederek planlayabilir, seyahatlerine renk katabilir.


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.