Bültenler


16.4.2015

Pegasus’un Ada’ya Yaptığı Sürprizi Milyonlar İzliyor

“Dünyanın En Güzel Hediyesi” resim yarışmasının birincisi Ada Eminağaoğlu’nun çizdiği ‘hayalindeki tatil” temalı resim, Pegasus Hava Yolları’nın en yeni uçağına giydirildi. Pegasus, minik Ada’nın bu çok özel uçak ile karşılaştığı sürpriz anını, hazırladığı bir video ile herkesle paylaştı. Duygusal görüntülere sahne olan video, 2. haftasında sosyal medya kanallarında yaklaşık 3 milyon kez izlendi.

Pegasus Hava Yolları, filosuna yeni katılan uçaklara Aile Bireylerinin son doğan kız çocuklarının ismini verme geleneğini 2011 yılından beri Dünyanın En Güzel Hediyesi kampanyası ile misafirleriyle paylaşıyor.

Pegasus, bu yıl bir resim yarışması ile zenginleştirdiği projede birinci seçilen Ada Eminağaoğlu’na büyük bir sürpriz hazırladı. Pegasus, plaket vermek üzere davet ettiği Ada’yı hiç beklemediği bir anda hayalindeki tatil resmiyle boyanmış uçak ile buluşturdu ve bu çok özel sürpriz buluşmayı duygusal bir video aracılığıyla misafirleriyle paylaştı. 2 Nisan’da yayınlanmaya başlayan video ilk haftasında 1 milyondan fazla kez izlendi. İkinci haftasında izlenme rakamı yaklaşık 3 milyona ulaşan video, Pegasus’un sosyal medya kanalları üzerinden her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmaya devam ediyor.

Ada’nın yaşadığı heyecan dolu anları linkteki videodan izleyebilirsiniz: https://youtu.be/8it0L9vpjT0

Dünyanın En Güzel Hediyesi sürpriz video çekimi için özenli bir çalışma yürütüldü Yönetmenliğini Ali Demirel’in yaptığı Autonomy imzalı videonun çekimleri için 110 kişilik bir ekip, 3 günde 36 saat boyunca çalıştı. Ada’nın kendisine yapılacak sürprizi öğrenmemesi için de ayrı bir özen gösterilen videoda Ada’nın perde açıldıktan sonra uçak ile karşılaşma anı, lansman sırasında gerçek zamanlı çekildi. Sürpriz anını canlı olarak çekmek için 14 tane profesyonel kamera, farklı açılardan çekim yaptı. Video için ayrıca Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ilk kez bir Pegasus filminde seslendirme yapmış oldu.


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.