Bültenler


16.4.2015

Pegasus’un Ada’ya Yaptığı Sürprizi Milyonlar İzliyor

“Dünyanın En Güzel Hediyesi” resim yarışmasının birincisi Ada Eminağaoğlu’nun çizdiği ‘hayalindeki tatil” temalı resim, Pegasus Hava Yolları’nın en yeni uçağına giydirildi. Pegasus, minik Ada’nın bu çok özel uçak ile karşılaştığı sürpriz anını, hazırladığı bir video ile herkesle paylaştı. Duygusal görüntülere sahne olan video, 2. haftasında sosyal medya kanallarında yaklaşık 3 milyon kez izlendi.

Pegasus Hava Yolları, filosuna yeni katılan uçaklara Aile Bireylerinin son doğan kız çocuklarının ismini verme geleneğini 2011 yılından beri Dünyanın En Güzel Hediyesi kampanyası ile misafirleriyle paylaşıyor.

Pegasus, bu yıl bir resim yarışması ile zenginleştirdiği projede birinci seçilen Ada Eminağaoğlu’na büyük bir sürpriz hazırladı. Pegasus, plaket vermek üzere davet ettiği Ada’yı hiç beklemediği bir anda hayalindeki tatil resmiyle boyanmış uçak ile buluşturdu ve bu çok özel sürpriz buluşmayı duygusal bir video aracılığıyla misafirleriyle paylaştı. 2 Nisan’da yayınlanmaya başlayan video ilk haftasında 1 milyondan fazla kez izlendi. İkinci haftasında izlenme rakamı yaklaşık 3 milyona ulaşan video, Pegasus’un sosyal medya kanalları üzerinden her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmaya devam ediyor.

Ada’nın yaşadığı heyecan dolu anları linkteki videodan izleyebilirsiniz: https://youtu.be/8it0L9vpjT0

Dünyanın En Güzel Hediyesi sürpriz video çekimi için özenli bir çalışma yürütüldü Yönetmenliğini Ali Demirel’in yaptığı Autonomy imzalı videonun çekimleri için 110 kişilik bir ekip, 3 günde 36 saat boyunca çalıştı. Ada’nın kendisine yapılacak sürprizi öğrenmemesi için de ayrı bir özen gösterilen videoda Ada’nın perde açıldıktan sonra uçak ile karşılaşma anı, lansman sırasında gerçek zamanlı çekildi. Sürpriz anını canlı olarak çekmek için 14 tane profesyonel kamera, farklı açılardan çekim yaptı. Video için ayrıca Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ilk kez bir Pegasus filminde seslendirme yapmış oldu.


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.