Bültenler


7.3.2016

Pegasus’un bahar kampanyasıyla bu yıl bahar bir başka güzel

Pegasus’un havaların ısınmaya başladığı bahar aylarında tatil fırsatlarını kaçırmak istemeyenlere yönelik başlattığı Bahar kampanyasını duyurmak için hazırladığı iki yeni reklam filmi yayına girdi. Kampanya doğrultusunda biletlerini Mart ayı içinde alan misafirler, 15 Nisan – 30 Haziran tarihleri arasında tüm yurt içi ve yurt dışı hatlara uygun fiyatlarla uçacak ve bu baharı bambaşka şehirlerde yaşayabilecek.

Misafirlerini bahar aylarında yeni seyahatler planlamaya, hafta sonlarını seyahat ederek değerlendirmeye ve yeni yerler keşfetmeye çağıran Pegasus, bahar kampanyasını biri Roma’da diğeri Ege bölgesinde çekilen iki ayrı reklam filmiyle duyuruyor. Roma’da çekilen reklam filminin yayını 4 Mart’ta başlarken, Ege’de çekilen film ise 10 Mart’ta yayınlanmaya başlayacak.

 

Pegasus'un bahar kampanyası için Roma’da çekilen filminin hazırlık süreci yaklaşık 2 hafta sürdü. Depo Film Produktörlüğü’nde Yönetmenliğini Serdar Dönmez'in, görüntü yönetmenliğini ise Michel Dierickx'in yaptığı filmin çekimleri 3 günde tamamlandı. Roma'ya gidiş sırasında havalimanında ve uçak içinde de çekimler gerçekleştirildi. Black Magic kamera ile çekilen filmde, Roma'nın bütün turistik mekânları ve sokakları gezildi ve filmin prodüksiyonu için İtalyan prodüksiyon şirketi Dude Film ile iş birliği yapıldı. Reklam filminin seslendirmesi ise Medcezir dizisiyle tanınan Taner Ölmez tarafından gerçekleştirildi.

 

Reklam filmlerinde Ege’yi gezen bir kız arkadaş grubu ve Roma’ya birkaç günlüğüne tatile giden bir çift konu ediliyor. Hafta sonu tatillerini Roma’da ve Ege’de geçiren genç kız ve genç çift filmlerde arkadaşlarının “keşke biz de gidebilseydk” sitemleriyle karşılaşıyorlar, “al hemen bir bilet, hafta sonu da sen de gez” cevabıyla onları tatile çıkmaya çağırıyorlar.

 

Pegasus’un kampanya filmleri misafirlere her yıl bahar aylarında yapılması planlanan ancak ertelenen yurt içi ve yurt dışı seyahatlerini bu yıl ertelemeden yeni yerler keşfederek hayatı dolu dolu yaşamalarını hatırlatıyor. Uygun fiyat politikasıyla müşterilerine daha çok ve sık seyahat etmeleri için imkân, ilham ve seçenekler sunan, seyahatlerini A’dan Z’ye planlamaları için de pek çok hizmetten yararlanma olanağı sağlayan Pegasus, yeni kampanyasıyla müşterilerini kış rehavetinden kurtulup, seyahat etmeye davet ediyor.

 

Pegasus Hava Yolları, yeni başlayan bahar kampanyasında, 15 Nisan - 30 Haziran arasında iç ve dış hat uçuşları planlayan müşterilerine, Mart ayında alacakları yurt içi biletleri 49.99 TL’den, KKTC biletlerini 79,99 TL’den yurt dışı biletleri ise 49,99 USD’dan başlayan fiyatlar sunuyor.

 

Kampanya detayları için: www.flypgs.com/kampanyalar

 

"Roma reklam filmi"ni izleyebilirsiniz

 

Pegasus Bahar Kampanyası Reklam Filmi Künyesi


KAMPANYA ADI: BAHAR KAMPANYASI
REKLAM VEREN: PEGASUS
REKLAM VEREN TEMSİLCİSİ: Onur Dedeköylü, E lif Yalt Başeski, Nazlı Elif Tan
REKLAM AJANSI: RAFİNERİ
YARATICI YÖNETMEN: Emre Kaplan
YARATICI GRUP LİDERİ: Setenay Özcan Yıldırım
YARATICI GRUP: Tuğkan Cabbar, Emirhan Dileğe, Müge Pekçetin, Emrah Güzel
STRATEJİK PLANLAMA: Kayansel Kaya
REKLAM MARKA TAKIMI: Erbek Onur, Aslı Aksu, Çağla İshak, Elif Beşir
AJANS PRODÜKTÖRÜ: Kerem İlbeyli, Levent Köstepen
YAPIM ŞİRKETİ: Depo Film
YAPIMCILAR:Melisa Gürkan
YÖNETMEN :Serdar Dönmez
 

Pegasus Hava Yolları Hakkında

1990 yılında charter uçuşlarla havacılık sektörüne giriş yapan Pegasus, 2005 yılında ESAS Holding tarafından satın alınarak düşük maliyetli iş modelini benimsemiştir. Pegasus, uygun ücretle ulaşım imkânı sunan, Türkiye’nin lider düşük maliyetli havayoludur. Hava yolu ile yolculuğun herkesin hakkı olduğuna inanan Pegasus, uyguladığı “low cost” (düşük maliyetli hava yolu) modeli ile misafirlerine uygun fiyatlı, zamanında kalkan ve genç uçaklarla seyahat etme imkânı sağlamaktadır. Pegasus, misafirlerini 33’ü yurt içinde, 70’i yurt dışında olmak üzere toplam 41 ülkede 103 noktaya ulaştırmakta ve İstanbul Sabiha Gökçen üzerinden Türkiye ile Avrupa, Kuzey Afrika, Ortadoğu, Rusya ve Orta Asya arasında bağlantılı uçuşlar gerçekleştirmektedir. Pegasus, 2012 yılında Airbus firmasıyla imzaladığı ve teslim tarihindeki tutarı yaklaşık 12 milyar USD olan, 25 adedi opsiyonlu 100 uçaklık filo siparişi ile sipariş verdiği tarih itibariyle Türk Sivil Havacılık tarihinde bir seferde verilmiş en büyük siparişe imza atmıştır.

 


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.