Bültenler


16.7.2014

Pegasus’un Budapeşte Uçuşları Başladı

Yurt dışındaki uçuş ağını sürekli genişletmeye devam eden Pegasus Hava Yolları, uçuş ağına eklediği Macaristan’ın başkenti Budapeşte’ye ilk seferini 16 Temmuz’da gerçekleştirdi.

Uçuş ağını sürekli genişletmeye devam eden Pegasus Hava Yolları, Avrupa’nın en çekici şehirlerinden biri olan Macaristan’ın başkenti Budapeşte’ye ilk uçuşunu 16 Temmuz’da gerçekleştirdi.

Pegasus Hava Yolları’nın Budapeşte seferleri, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe ve Pazar günleri İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Budapeşte Havalimanı’na saat 10:15’te; Budapeşte Havalimanı’ndan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise saat 12:00’de gerçekleşiyor.

Pegasus, Budapeşte’yi 38 noktaya bağlıyor
Pegasus Hava Yolları, misafirlerini Budapeşte’ye yurt içinde Adana, Ankara, Antalya, Batman, Bodrum, Dalaman, Denizli, Diyarbakır, Erzincan, Gaziantep, Gazipaşa/Alanya, Hatay, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Nevşehir, Samsun, Sivas, Şanlıurfa ve Trabzon olmak üzere 21 noktadan, yurt dışında ise Almati, Bahreyn, Beyrut, Bişkek, Doha, Donetsk, Dubai, Kharkiv, Krasnodar, Kuveyt, Kuzey Kıbrıs/Ercan, Lviv, Mineralnye Vody, Omsk, Tahran, Tel Aviv, Tiflis olmak üzere 17 noktadan, toplamda 38 noktadan bağlantılı uçuruyor.

Tuna kıyısında tarih kokan bir şehir: Budapeşte
Orta Avrupa’nın en büyük şehirleri arasında yer alan, Macaristan’ın başkenti Budapeşte, bugüne kadar korunan tarihi dokusuyla Avrupa’nın en çekici şehirlerinden biridir. Tuna Nehri’nin ikiye böldüğü şehrin bir yakasına Buda, diğer yakasına ise Peşte adı verilmektedir. Budapeşte’nin tarihi yapılarından en önemlileri, bu iki yakayı birleştiren Zincirli Köprü ve Elizabeth Köprüsüdür. Köprülerin yanı sıra Margit Adası, Parlemento Binası ve Kahramanlar Meydanı da şehrin diğer görülmesi gereken yerleri arasında sayılabilir. Misafirler, Tuna Nehri’nin eşsiz manzarası eşliğinde Macaristan’ın geleneksel yemeği olan Gulash’ın tadına bakarak, seyahatlerine ayrı bir renk katabilirler.

Pegasus misafirleri, Budapeşte için detaylı sefer bilgilerine ve biletlerine www.flypgs.com’dan veya Pegasus Hava Yolları satış noktalarından ulaşabilir.


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.