Bültenler


23.9.2014

Pegasus’un Dünyanın En Güzel Hediyesi İsim Çekilişi Başvurularında Son Gün 30 Eylül

Pegasus Hava Yolları, ‘Dünyanın En Güzel Hediyesi’ kampanyası ile uçaklarına kız çocuklarının ismini verme geleneğini sürdürüyor. “Pegasus’un en yeni uçağı benim kızımın ismini taşısın, Dünyanın En Güzel Hediyesi benim kızımın olsun” diyen misafirler için başvurular 30 Eylül’e kadar sürüyor.

Pegasus Hava Yolları, genç filosuna katılan yeni uçaklarına Pegasus Aile Bireyleri’nin son doğan kız çocuklarının isimlerini verme geleneğini, 2011 yılından beri ‘Dünyanın En Güzel Hediyesi’ kampanyası aracılığıyla misafirleriyle paylaşıyor.

Haziran ayında başlayan ve 0-10 yaş arasındaki kız çocukların katılabildiği ‘Uçağa İsim Ver’ çekilişi ile Pegasus’un Ocak 2015’te filosuna katılacak yeni uçağının ismi belirlenecek. Şanslı kız çocuğunun adı Pegasus’un yeni uçağı ile 36 ülkede gökyüzünde dolaşma fırsatı bulacak.

“Pegasus’un en yeni uçağı adını benim kızımdan alsın” diyen misafirler, 30 Eylül tarihine kadar www.ucagaisimver.com adresi üzerinden başvuru formunu doldurarak kız çocukları için çekilişe katılabilir.

Sevgiliyle gidilecek şehirler için tıklayın.


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.