Bültenler


22.5.2015

Pegasus’un Kutaisi ve Nice Uçuşları Başladı

İstikrarlı büyümesini hız kesmeden sürdüren Pegasus Hava Yolları, uçuş ağına eklediği yeni noktalar ile misafirlerine farklı tatil deneyimleri yaşamaları için ilham ve imkan vermeye devam ediyor. Yeni başlayan Fransa’da Nice ve Gürcistan’da Kutaisi tarifeli seferleri ile Pegasus, misafirlerini 37 ülkede 91 noktayla uçuruyor.

Paris, St. Etienne ve Marsilya’ya 5 yıldır seferler düzenleyen Pegasus Hava Yolları, 2015 yılında Lyon ve Nice’in uçuş ağına eklenmesiyle birlikte Fransa’daki uçuş noktalarının sayısını 5’e çıkardı. Pegasus’un, Fransa’daki 5. noktası Nice’e uçuşları 22 Mayıs 2015’te saat 09.45’te İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleşen ilk seferle başladı. Misafirler Nice’e Pazartesi, Salı, Cuma, Cumartesi, Pazar günleri olmak üzere haftanın 5 günü 59,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçabiliyor.

Pegasus Nice’i yurt içinde Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Denizli, Erzincan, Erzurum, Elazığ, Gazipaşa/Alanya, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Nevşehir, Samsun, Sivas, Trabzon olmak üzere 20 noktaya; yurt dışında ise Almati, Bahreyn, Beyrut, Doha, Dubai, Kuzey Kıbrıs/Ercan, Bişkek, Hurgada, Kharkiv, Tahran, Krasnodar, Kutaisi, Kuveyt, Lviv, Mineralnye Vody, Şarm El-Şeyh, Tiflis, Tel Aviv olmak üzere 18 noktaya, toplamda 38 noktaya bağlıyor.

Fransa’nın 5. büyük şehri ve Fransız Rivierası’nın başkenti olan Nice, sahip olduğu uçsuz bucaksız sahillerden gösterişli tarihi yapılara, müzelerden eşsiz sanatsal etkinliklere kadar birçok farklı alternatifiyle Pegasus misafirlerine büyüleyici bir tatil deneyimi sunuyor.

Pegasus’un, Gürcistan’daki 2. noktası tarih kokan “Kutaisi” Pegasus Hava Yolları, Gürcistan’daki 2. uçuş noktası olan Kutaisi’ye 19 Mayıs 2015’te ilk uçuşunu gerçekleştirdi. Pegasus’un Kutaisi seferleri İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Salı, Perşembe ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü 39,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla gerçekleştiriliyor.

Pegasus Kutaisi’yi yurt içinde Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Denizli, Elazığ, Nevşehir, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kastamonu, Kayseri, Konya olmak üzere 17, yurt dışında ise Amsterdam, Atina, Barselona, Basel, Berlin, Bologna, Brüksel, Budapeşte, Bükreş, Cenevre, Dusseldorf, Frankfurt, Hamburg, Kopenhag, Köln, Kuzey Kıbrıs/Ercan, Londra Stansted, Londra Gatwick, Madrid, Marsilya, Milan Malpensa, Milan Bergamo, Moskova, Münih, Nice, Oslo, Paris, Prag, Priştine, Roma, Saraybosna, St. Etienne/Lyon, Stokholm, Stuttgart, Tel Aviv, Tiran, Üsküp, Viyana, Zürih olmak üzere 39; toplam 56 noktaya bağlantılı uçuruyor.

Gürcistan’ın ikinci büyük şehri olan Kutaisi, UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne alınmış kültürel varlıklarıyla tarihe ilgi duyan Pegasus misafirlerine büyüleyici bir deneyim sunuyor. Misafirler, Pegasus Hava Yolları’nın Kutaisi ve Nice’e gerçekleştireceği seferlerin detaylı bilgilerine www.flypgs.com web sayfası üzerinden ulaşabiliyorlar. Ayrıca Pegasus Hava Yolları’nın misafirleri için özel olarak oluşturduğu “Atlayıp Gitsem” platformu altında yer alan “Etkinlik Takvimi” ile seyahatlerinden önce gidecekleri uçuş noktasındaki etkinlik önerilerini inceleyerek bambaşka bir seyahat deneyimi yaşayabiliyorlar.


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.