SAYFA BAŞINA DÖN

Bültenler


28.5.2019

Pegasus’un yeni hattı Trabzon-Bahreyn

Türkiye’nin dijital havayolu Pegasus, Trabzon’dan direkt uçuşlarının sayısını artırmaya devam ediyor; Trabzon’dan Amman’a başlayan uçuşlarının ardından şimdi de Bahreyn’e direkt sefer başlatıyor.

 Trabzon’dan Bahreyn’e düzenlenecek seferlerin ilki 7 Haziran 2019 tarihinde gerçekleşecek. Pegasus’un Bahreyn uçuşları Trabzon Havalimanı’ndan Bahreyn Uluslararası Havalimanı’na Cuma günleri 23:50’de; Bahreyn Uluslararası Havalimanı’ndan Trabzon Havalimanı’na ise Cumartesi günleri 03:40’ta düzenlenecek. Yeni hattın biletleri 119,99 USD’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. 

 İrili ufaklı 30 adadan oluşan bir ada ülkesi olan Bahreyn, doğal güzellikleri ve tarihiyle dikkat çekiyor. Ortadoğu’nun kalbinde bulunan bu ülke, her yıl birçok yabancı turisti ağırlıyor.

 


Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.