Bültenler


15.4.2016

Seçili Avrupa ülkeleri Pegasus Plus’lılara %30 indirimli

Pegasus Hava Yolları baharın son, yazın ilk günlerini Avrupa’da karşılamak isteyen Pegasus Plus üyesi misafirleri için cazip bir kampanya başlattı. Biletlerini 14-15 Nisan 2016 tarihlerinde satın alan Pegasus Plus üyesi misafirler, Mayıs ve Haziran aylarında Fransa, Almanya, Danimarka, Avusturya ve Belçika’ya %30 indirimli uçabilecekler.

Kampanyadan yararlanmak isteyen üyeler, biletlerini 14-15 Nisan tarihlerinde, 2 gün boyunca www.flypgs.com, mobile.flypgs.com ve Pegasus Mobil Uygulamalarından satın alabilecek. Kampanyalı biletlerin uçuşları ise 01 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Pegasus Plus’a üye olmayan misafirler de biletlerini almadan önce www.flypgs.com/plus/ adresinden veya Pegasus’un mobil sitesi ve Mobil Uygulamaları üzerinden programa ücretsiz üye olarak kampanyadan faydalanabilir.

Pegasus’un sefer bilgilerine ve kampanya detaylarına https://www.flypgs.com/kampanyalar üzerinden ulaşılabilir; flypgs.com’da yer alan Etkinlik Takvimi ile gidecekleri yerde gerçekleştirilen tüm etkinlikleri inceleyerek tatillerini daha renkli hale getirebilirler.


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.