Bültenler


12.3.2014

Ucuz Biletin Internet Adresi: Flypgs.Com

Misafirlerini uçmanın kolay yolu ile buluşturan ve seyahatlerine yönelik yenilikçi çözümler sunan Pegasus Hava Yolları’nın avantajlarla dolu web sitesi flypgs.com, ziyaretçilerini ucuz uçak bileti ile buluşturuyor. Bilet satın alım işlemlerinin kolayca yapıldığı flypgs.com, yenilikçi kimliği ve sunduğu avantajlarla Pegasus misafirlerinin seyahatlerini keyfe dönüştürüyor.

İstanbul, 12 Mart 2014 – Geleneksel seyahat alışkanlıklarının ötesine geçen Pegasus Hava Yolları, ana iletişim ve satış kanalı flypgs.com üzerinden misafirlerine birçok avantaj ve kolaylığı ulaştırırken, aynı zamanda onlara seyahatlerini diledikleri gibi şekillendirebilecekleri pekçok ek ürün ve hizmeti de sunuyor.

Misafirler flypgs.com üzerinden bilet ön rezervasyonu ve satın alma işlemleri, check-in işlemleri, uçuştan 48 saat önceye kadar 20 farklı menü içerisinden yemek seçimi yapma, ekstra bagaj alımı, araç kiralama ve koltuk seçimi gibi hizmetleri alabiliyor. Siteyi ziyaret edenler ayrıca Pegasus’un en güncel kampanya detaylarına ulaşabiliyor, şehir rehberi sayfasından seyahat edecekleri şehre özel seyahat tüyolarını inceleyerek gezilecek yerlere dair ilham alabiliyorlar.

Flypgs.com, her yaştan misafir için ucuz biletin adresi

31 ülkede 78 noktaya ucuz uçak bileti imkanı sunan Pegasus’un ana satış kanalı flypgs.com’u, 2013 yılı boyunca yüzde 58’lik oranla erkekler, 42’lik oranla kadınlar ziyaret etti. Aynı verilere göre siteyi en çok ziyaret edenlerin yaş ortalaması 25-34 yaşları arasında olurken bu yaş grubunu 18-24 ve 35-44 yaş aralığındaki misafirler takip ediyor.

Pegasus’taki ayrıcalıkların adresi flypgs.com

Pegasus, flypgs.com üzerinden dünyada çok az düşük maliyetli havayolunun uyguladığı, Türkiye’de ise bir ilk olan “Akıllı Uçuş Paketleri” seçeneğini de sunuyor. Akıllı Uçuş Paketleri ile misafirler kendi seyahat deneyimlerini yaratabilme imkanına sahip olabiliyor. Pegasus misafirleri, ayrıca Pegasus Plus üyelik programının sunduğu avantajlara da flypgs.com üzerinden bir tık ile kolayca ulaşabiliyor.

Öztürk: “Flypgs.com’u misafirlerimizin ihtiyaçlarına göre şekillendiriyoruz“

Pegasus Hava Yolları Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk, Pegasus’un en önemli satış kanalı olan flypgs.com ile ilgili olarak; “İş modelimizle olduğu kadar sunduğumuz fırsatlarla da ilham ve imkan veren bir marka olarak, misafirlerimizin kendi seyahatlerini diledikleri gibi şekillendirebilmeleri için flypgs.com’u geliştirmek üzere yatırımlarımızı artırıyoruz. Türkiye’de artık flypgs.com, “ucuz biletin adresi” olarak biliniyor. İnternet sitemizi geliştirirken, misafirlerimizin eğilimlerini ve ihtiyaçlarını iyi analiz diyor ve web sitemizi düzenli olarak test ederek kullanıcı deneyimini iyileştirici çalışmalarımızı bu doğrultuda şekillendiriyoruz. İller bazında değerlendirdiğimizde flypgs.com’dan en çok bilet satın alan illerin başında İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya geliyor. Aylara göre değerlendirme yaparsak flypgs.com’dan yapılan bilet satışları temmuz ve eylül aylarında yılın diğer aylarına göre artış gösterirken; misafirlerimiz bilet almak için en çok Pazartesi ve Salı günlerini tercih ediyor. Bilet satışının en çok öğleden sonra saat 13:00 -14:00 arası gerçekleştirildiğini de söyleyebiliriz. Yani misafirlerimiz öğle tatillerini seyahat planlarını yapmaya ayırıyorlar. Ayrıca verilere göre misafirlerimiz, flypgs.com üzerinden bilet almanın ve check-in yapmanın ötesinde öncelikli olarak koltuk seçimi yapıyor, ardından bagaj ve yemek tercihlerini belirliyor.” diye konuştu.


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.