Bültenler


13.2.2015

Ünlü Şef Arda Türkmen’den Pegasus Misafirlerine Özel “Çok Çikolatalı Kurabiye”

Pegasus Hava Yolları, Pegasus Cafe için işbirliği gerçekleştirdiği Arda Türkmen’in özel tarifiyle hazırlanmış yeni ürünü ‘Çok Çikolatalı Kurabiye’ ile misafirlerini lezzet dolu bir uçuşa davet ediyor.

Misafirlerine bambaşka bir seyahat deneyimi yaşatmayı hedefleyerek ilham ve imkân veren öncü çalışmalara imza atan Pegasus Hava Yolları, uçuşlara lezzet katmaya devam ediyor. Şef Arda Türkmen ile gerçekleştirilen işbirliği kapsamında Mart ayında Pegasus Cafe menüsüne eklenen Çok Çikolatalı Kurabiye, uçuşları sırasında çay-kahve keyfini farklılaştırmak isteyen misafirler için yeni bir alternatif olacak. Çok Çikolatalı Kurabiye; Elmalı Tarçınlı Muffin, Kuru Domatesli Zeytinli Çörek ve Bitter Çikolatalı Vişneli Muffin’in ardından Arda Türkmen’in dördüncü ürünü olarak misafirler ile buluşacak.

Çok Çikolatalı Kurabiye'nin tarifini denemek ve bu lezzeti sevdikleriyle paylaşmak isteyen Pegasus misafirleri, şef Arda Türkmen'in tarifini Pegaus’un YouTube hesabından izleyebilirler.


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.