Kampanya Kuralları:

 

  1. Kampanyadan yalnızca 28.02.2017 tarihine kadar olan uçuşlar için faydalanılabilir.
  2. Kampanyadan faydalanmak için yemek seçimi ve koltuk seçiminin beraber ve aynı anda yapılmış olması gereklidir. Aksi halde indirimden faydalanılamayacaktır.
  3. Koltuk ve yemek seçimine ek olarak ekstra bagaj alımı da yapılırsa indirim bagaj alımına da uygulanacaktır.
  4. İndirimin uygulanabilmesi için mutlaka Pegasus Plus üye girişi yapılmış olması gereklidir.
  5. İndirim yalnızca duyuru yapılan kişi için geçerlidir. PNR’da birden fazla kişi bulunması durumunda Pegasus Plus numarasını (cep telefonu numarası) yazan tüm misafirler kampanyadan faydalanacaktır.
  6. Ek hizmet satın almak için "Hemen Al" butonuna tıkladığında açılan sayfada "Ek Hizmet Satın Al" butonuna tıklayarak yemek ve koltuk ve diğer ek hizmet alımlarını yapabilirsin.
  7. Uçuş öncesi yemek siparişini, uçuşa 24 saat kalana kadar yapabilirsin.
  8. Kampanyadan faydalanabilmek için ek hizmetler seçilip ödeme sayfasına gelindiğinde, ödeme yapılmadan önce kampanyalar altında bulunan ‘Ek hizmetlerde %20 indirim’ seçeneğinin seçilmesi gereklidir. Kampanya seçildikten sonra indirim tutarı toplam fiyata yansıyacaktır. Ödeme bu adımdan sonra yapılabilir.
  9. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.