SAYFA BAŞINA DÖN

Kampanya Kuralları:

  1. Kampanyadan yalnızca 28.02.2017 tarihine kadar olan uçuşlar için faydalanılabilir.
  2. Kampanya yalnızca alınan ek hizmetlerde (koltuk seçimi, yemek seçimi, ekstra bagaj ve spor ekipmanı taşıma) geçerlidir.
  3. İndirim alınan her ek hizmete uygulanacaktır.Bu ek hizmetler tek tek alındığında da, birlikte alındığında da toplam ek hizmetler tutarı üzerinden indirim uygulanır.
  4. İndirimin uygulanabilmesi için mutlaka Pegasus Plus üye girişi yapılmış olması gereklidir.
  5. İndirim yalnızca duyuru yapılan kişi için geçerlidir. PNR’da birden fazla kişi bulunması durumunda Pegasus Plus numarasını (cep telefonu numarası) yazan tüm misafirler kampanyadan faydalanacaktır.
  6. Ek hizmet satın almak için "Hemen Al" butonuna tıkladığında açılan sayfada "Ek Hizmet Satın Al" butonuna tıklayarak yemek ve koltuk ve diğer ek hizmet alımlarını yapabilirsin.
  7. Uçuş öncesi yemek siparişini, uçuşa 24 saat kalana kadar yapabilirsin.
  8. Kampanyadan faydalanabilmek için ek hizmetler seçilip ödeme sayfasına gelindiğinde, ödeme yapılmadan önce kampanyalar altında bulunan ‘Ek hizmetlerde %25 indirim’ seçeneği seçilmesi gereklidir. Kampanya seçildikten sonra indirim tutarı toplam fiyata yansıyacaktır. Ödeme bu adımdan sonra yapılabilir.
  9. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.