En Uygun Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Bütçenize en uygun uçak biletini satın almak için anasayfamızda bulunan uçuş arama kutusuna hangi istikametten hangi istikamete gideceğinizi, yolculuk tarihinizi ve kaç kişi seyahat edeceğinizi yazdıktan sonra “Ucuz Uçuş Ara” butonuna tıklamanız yeterli. Ardından en uygun uçak bileti seçenekleri ekranınıza gelecek. Size özel uçak bileti fiyatlarını görmek istiyorsanız “Bütçene Göre Ara” sekmesinden çıkış noktanıza, gideceğiniz aya ve bütçe aralığınıza göre arama yapabilirsiniz.

Biletinizi aldıktan sonra uçakta istediğiniz yeri seçebilir, hava alanlarının online check-in uygunluklarını kontrol ederek kolaylıklardan yararlanabilirsiniz.

En Uygun Uçak Bileti Nereden Alınır?

Uygun fiyatlı uçak biletinizi web sitemiz üzerinden, iOS veya Android uygulamalarımızı indirerek telefonunuz veya tabletinizden pratik ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Web sitesi veya mobil kanallardan satın aldığınız biletinizle ilgili değişiklik yapmak isterseniz ana sayfamızda bulunan “Bilet İşlemlerim” sekmesine tıklayarak rezervasyon (PNR) numarası ve soyadınızla uçuşlarınıza ulaşabilir ve kolaylıkla değişiklik yapabilirsiniz.

Seçtiğiniz kanal acente veya çağrı merkezi ise 0888 228 12 12 numaralı çağrı merkezimizdeki bir personelimizle görüşmeniz yeterli. Değişiklik kuralları için genel kurallar bölümünde yer alan “Rezervasyon Değişikliği ve Bilet İptali” başlığımızı inceleyebilirsiniz. Aynı yöntemle uçuş iptali yapabilir, satın aldığınız ya da rezervasyon yaptığınız bilette değişiklik yapabilirsiniz.

Pegasus’un Avantajlı Ek Hizmetleri Nelerdir?

Pegasus’tan uçak bileti satın aldığınızda otel rezervasyonu, araç kiralama, kolay vize ve Pegasus Flex ek hizmetleriyle uçuşunuzu daha da keyifli ve konforlu bir hale getirebilirsiniz. Bu hizmetler hakkında ayrıntılı bilgiyi ilgili sayfamızdan edinebilirsiniz.

Biletinizi açığa almak, elektronik biletinizi görüntülemek, biletinize dair iletişim bilgilerinizi değiştirmek, unuttuğunuz rezervasyon koduna ve bilet numaranıza ulaşmak gibi konulara dair ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

En uygun uçak biletlerini en kolay ve hızlı şekilde Pegasus garantisiyle satın alabilirsiniz. Keyifli uçuşlar!

×
Ücretsiz online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Ücretsiz online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.